Vezmite bývanie do vlastných rúk

Vezmite bývanie do vlastných rúk

02. 11. 2005
Zdieľať

Hypoúver od Dexia banky Slovensko môžete získať za mimoriadne výhodnú úrokovú sadzbu už od 3,89 %. Hypotekárny úver s lehotou splatnosti 4 až 30 rokov ponúka niekoľko benefitov ako možnosť zrýchleného čerpania úveru už na […]

Hypoúver od Dexia banky Slovensko môžete získať za mimoriadne výhodnú úrokovú sadzbu už od 3,89 %. Hypotekárny úver s lehotou splatnosti 4 až 30 rokov ponúka niekoľko benefitov ako možnosť zrýchleného čerpania úveru už na základe návrhu na vklad záložného práva, možnosť zvoliť si dĺžku fixácie úrokovej sadzby až na 10 rokov a možnosť poskytnúť úver aj bez znaleckého posudku. Hypoúver môžete získať aj vtedy, ak ešte nemáte vybratú konkrétnu nehnuteľnosť. Minimálna výška hypotekárneho úveru je už 100 000 Sk, maximálna výška úveru nie je ohraničená.

Viac podrobných informácií, ako vziať bývanie do vlastných rúk, nájdete na www.dexia.sk alebo navštívte pobočku Dexia banky a využite bezplatné poradenstvo. Ak máte za sebou silného finančného partnera, svet vašich problémov pri kúpe nehnuteľnosti alebo rekonštrukcii sa výrazne zmenšuje. Vybrali ste si už svoje ideálne bývanie?

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia