Voľnosť pod sprchou

Voľnosť pod sprchou

11. 08. 2008
Zdieľať

Pri sprche z novej série Kludi Q-Beo iste oceníte, že zaberie len minimum miesta, a tak ho ostane viac pre vás na voľný pohyb pri sprchovaní. Telo sprchovej armatúry napríklad siaha až po stenu bez […]

Pri sprche z novej série Kludi Q-Beo iste oceníte, že zaberie len minimum miesta, a tak ho ostane viac pre vás na voľný pohyb pri sprchovaní. Telo sprchovej armatúry napríklad siaha až po stenu bez krycích ružíc – dôsledok tohto detailu je nielen estetický, ale aj praktický – dopraje sprchujúcemu sa väčší komfort. Rovnaký účinok má aj nástenná tyč, ktorú možno otáčať o 90° doprava aj doľava, a sprchová hlavica, ktorej sklon si môžete meniť v 6 krokoch od 5 do 30°. Hlavica má atypický štvorcový tvar a veľkosť 13 x 13 cm, prúd padajúcej vody je tak naozaj veľkorysý.

Aby sa ručná sprcha pri veľkom tlaku vody nevytiahla z držiaka, má zabudovanú kónickú brzdu. Za funkčnosťou sprchy „Made in Germany“ nezaostáva ani jej dizajn. Modernú kubickú formu zušľachťujú precízne detaily – oblé hrany a vložená páka, vďaka ktorým pôsobí celok harmonicky.

Viac informácií nájdete na www.kludi.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: kludi sprcha
Zdieľať článok

Diskusia