Výhody zemného plynu na webe

30. 05. 2016
Zdieľať

Kto ešte váha nad výberom najkomfortnejšieho, ekologického a ekonomicky najvýhodnejšieho energetického média pre svoje bývanie, pre toho je určená webová stránka www.oplyne.info.

Stránka predstavuje zemný plyn prostredníctvom komplexných informácií o zemnom plyne a výhodách jeho využívania. Návštevník stránky tu nájde aj aktuálne novinky z jednotlivých oblastí využitia zemného plynu, rôzne modelové príklady, kalkulačky a porovnania s inými zdrojmi energie. V prípade záujmu má návštevník na stránke aj informácie o spoločnostiach, ktoré poskytujú produkty alebo služby súvisiace so zemným plynom.

Informácie je možné prezerať buď podľa oblasti využitia zemného plynu (varenie, kúrenie, atď.), alebo podľa záujmových záložiek. Každá záložka zoskupuje informácie za konkrétnu oblasť pre všetky účely využitia zemného plynu. Napríklad v záložke „Aktuality“ sa nachádzajú aktuálne informácie, užitočné nielen pre varenie, kúrenie, ale aj pre dopravu na CNG a ostatné spôsoby využitia zemného plynu.

Kto má záujem pripojiť sa k zemnému plynu, stránka mu ponúka aj túto možnosť. Stačí iba jeden klik a návštevník sa ocitne priamo na stránke SPP – distribúcia, kde si pohodlne cez online formuláre podá žiadosť o pripojenie do distribučnej siete.

www.oplyne.info 

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia