Výnimočný dizajn na druhú

18. 10. 2005
Zdieľať

Umývadlá z novej kolekcie Palomba Collection od spoločnosti Laufen dostali prestížne ceny za dizajn – Red Dot Award a Design Plus. Ocenené návrhy pochádzajú z dielne talianskeho dizajnérskeho tímu Ludovica a Roberta Palombovcov. Cenu Design […]

Umývadlá z novej kolekcie Palomba Collection od spoločnosti Laufen dostali prestížne ceny za dizajn – Red Dot Award a Design Plus. Ocenené návrhy pochádzajú z dielne talianskeho dizajnérskeho tímu Ludovica a Roberta Palombovcov. Cenu Design Plus udelila kolekcii medzinárodná porota po prísnom výbere z 249 návrhov v kategórii kúpeľní. Kritériom pre vyznamenie bolo spojenie inovatívnej techniky a odborného dizajnu. Spoločnosť Laufen sa vďaka tomuto oceneniu zaradila medzi elitnú skupinu nositeľov ceny Design Plus na frankfurtskom veľtrhu ISH 2005.

Ocenenie Red Dot Award zapožičala umývadlám náročná jury, a to v dizajnérskej kategórii Kúpeľňa, sanitárne zariadenia, kúrenie a klimatizácia.
Palomba Collection spoločnosti Laufen tvorí séria šiestich rôznych umývadiel bielej farby so zošľachteným povrchom Wondergliss. Inovatívna technika, čisté tvary a najvyššia kvalita spracovania – to všetko robí zo šesťdielnej kolekcie synonymum pre silný inovačný potenciál a originálny dizajn švajčiarskej firmy Laufen.

Kategória: Aktuality
Tagy: kúpeľňa laufen umývadlo
Zdieľať článok

Diskusia