Vyskúšajte, neobanujete!

Vyskúšajte, neobanujete!

04. 12. 2006
Zdieľať

Značka Fagor oslavuje päťdesiat rokov a chce oslavovať aj so zákazníkmi: v rámci akcie „100 % spokojný zákazník“ máte jedinečnú príležitosť vyskúšať si bez stresu a ponáhľania, v pohodlí svojho domova, umývačku riadu Fagor a […]

Značka Fagor oslavuje päťdesiat rokov a chce oslavovať aj so zákazníkmi: v rámci akcie „100 % spokojný zákazník“ máte jedinečnú príležitosť vyskúšať si bez stresu a ponáhľania, v pohodlí svojho domova, umývačku riadu Fagor a overiť si, či bola vaša voľba správna. Ak nebudete spokojní, môžete výrobok do 45 dní vrátiť. Akcia trvá do 31. 12. 2006 a bližšie informácie o nej vám poskytnú predajcovia výrobkov Fagor.


Ak budete s umývačkou spokojní, môžete si vybrať do svojej kuchyne aj ďalšie z kompletnej ponuky vstavaných spotrebičov tejto značky – konvenčný, výsuvný, komínový alebo ostrovčekový odsávač pár, chladničku, mrazničku, mikrovlnnú rúru, medzi nimi niekoľko zaujímavých noviniek s najnovšími technológiami. Ako jedna z mála značiek ponúka Fagor aj zabudovateľnú práčku s vynikajúcimi parametrami. Popri vstavaných spotrebičoch sortiment Fagor obsahuje, samozrejme, aj voľne stojace spotrebiče.

www.fagor.com

Kategória: Aktuality
Tagy: umývačka riadu
Zdieľať článok

Diskusia