Vyskúšajte si ovládanie dotykového termostatu virtuálne

07. 08. 2012 Zdieľať

O jednoduchosti riadenia elektrického vykurovania sa teraz môžete presvedčiť sami prostredníctvom virtuálnej verzie. Kliknite na www.touch.devi.sk a vychutnajte si rýchle a komfortné ovládanie dotykového termostatu najnovšej generácie.

Zoznámte sa s novým DEVIreg™ Touch virtuálne


DEVIreg™ Touch

DEVIreg™ Touch
Danfoss spol. s r.o. Divízia DEVI

Virtuálna verzia termostatu DEVIreg™ Touch je verná 1:1-kópia aplikovaného softvéru, ktorý ponúka inteligentné riešenia s dlhodobým efektom. Kliknite na www.touch.devi.sk a vyskúšajte si, ako jednoducho a intuitívne sa regulátor ovláda. Prostredníctvom virtuálnej verzie preskúmate hlavné funkcie nového termostatu od spoločnosti Danfoss a presvedčíte sa o jeho flexibilite a nadčasovom dizajne.

Vymeňte starý termostat za atraktívny DEVIreg Touch

Termostat DEVIregTM Touch môžete vymeniť aj za staré regulátory iných značiek. Podsvietený dotykový displej termostatu DEVIregTM Touch ponúka moderný dizajn, ktorý nenápadne zapadne do každého interiéru. DEVIregTM Touch nielen dobre vyzerá, ale aj šetrí energiu a znižuje náklady na vykurovanie. Napríklad vďaka funkcii „otvorené okno“ inteligentne reaguje na výrazné zníženie teploty v interiéri vypnutím vykurovania. Spoločnosť Danfoss ponúka na nový termostat päť ročnú záruku a servis, vďaka ktorému všetko vybavíte prostredníctvom internetu alebo telefónu.

Viac informácií nájdete na www.devi.sk  

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok