Záhrada je letnou obývačkou

02. 09. 2008
Zdieľať

Záhrada je presne tým miestom, kde by sme, najmä v lete, radi trávili čo najviac času – napríklad pokojné večery s knižkou v ruke, ale vonku sa dá takisto aj príjemne stolovať s rodinou alebo usporiadať bujarú párty. Ak […]

Záhrada je presne tým miestom, kde by sme, najmä v lete, radi trávili čo najviac času – napríklad pokojné večery s knižkou v ruke, ale vonku sa dá takisto aj príjemne stolovať s rodinou alebo usporiadať bujarú párty. Ak máte radi atmosféru domova a radi sa obklopujete peknými predmetmi, budú pre vašu záhradnú obývačku skvelou voľbou svietidlá Garden Living od firmy EGLO, ktoré vyzerajú ako interiérové, ale majú krytie IP44. Dodajú jej atmosféru nielen svojím svetlom, ale aj svojím vzhľadom – málokoho nechajú ľahostajným svietiace objekty, ktoré sa dajú použiť ako kvetináč či stolička, alebo dôvtipné detaily, akými sú napríklad navzájom vymeniteľné tienidlá.

V ponuke je široký výber stojanových a závesných svietidiel, stolných lámp, nástenných svetiel a svietivých objektov v rôznych farbách, pomocou ktorých si môžete vytvoriť príjemný priestor na trávenie letných večerov na terase, na trávniku v záhrade či na balkóne.

Kategória: Aktuality
Tagy: lampy záhradné svietidlá
Zdieľať článok

Diskusia