Zdroj: Zehnder Group

Zahrejte sa Charlestonom

26. 10. 2020 Zdieľať

Nie nadarmo sú nadčasové článkové radiátory Zehnder Charleston optimálnym riešením hlavne pri rekonštrukciách rodinných domov a bytov, hodia sa však do každého interiéru.

Radiátory Zehnder Charleston, ktoré, mimochodom, oslavujú 90 rokov, presviedčajú svojím transparentným vzhľadom, nadčasovou eleganciou a vysokým komfortom. Žiadny iný radiátor nie je taký variabilný – k dispozícii je široká škála rozmerov, tepelných výkonov a typov pripojenia vrátane atypického vyhotovenia do oblúka. Legendárny Charleston s dvojvrstvovým lakovaním produkuje oproti tradičným doskovým telesám vyšší podiel sálavého tepla, ktoré pôsobí rovnako príjemne ako slnečné lúče. Výsledkom je maximálne prirodzená a zdravá vnútorná klíma.

článkové radiátory Zehnder Charleston

Výnimočne variabilný Zehnder Charleston prináša tepelnú pohodu už 90 rokov. Zdroj: Zehnder Group

Pri vykurovaní bežnými radiátormi vznikajú ťažkosti s vírením prachu v miestnosti a usadzovaním nečistôt na neprístupných miestach telesa, následne dochádza k tvorbe baktérií. Dôsledkom toho môže byť zvýšený výskyt alergií a ochorení dýchacích ciest. Radiátory Zehnder Charleston s hladkým povrchom možno ľahko čistiť, vďaka tomu je zaručený aj stály výkon telesa bez zvyšovania nákladov na vykurovanie.

článkové radiátory Zehnder Charleston

Flexibilná inštalácia vďaka dostupnosti modelov Zehnder Charleston Retrofit umožňuje náhradu starých radiátorov bez nutnosti úprav existujúceho pripájacieho potrubia. Zdroj: Zehnder Group

Vyberte si farbu a tvar svojho Charlestonu na www.zehnder.cz/zehnder-charleston-slavi-90-let.

Viac informácií:

Zehnder – všetko pre komfortnú, zdravú a energeticky úspornú vnútornú klímu
M: +421 (0) 901 733 722 ▪ info@zehnder.sk ▪ www.zehnder.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: článkový radiátor
Zdieľať článok