Žiadny sivý priemer

Žiadny sivý priemer

25. 07. 2008
Zdieľať

Dve novinky od spoločnosti Holcim Slovensko – cementy Multicem a Extracem balené v 25 kg vreciach, iste potešia mnohých stavebníkov. Oba majú vylepšenú receptúru, ktorá zaručuje ich vysokú kvalitu, a nové zrozumiteľnejšie názvy, ktoré by mali zákazníkom uľahčiť výber […]

Dve novinky od spoločnosti Holcim Slovensko – cementy Multicem a Extracem balené v 25 kg vreciach, iste potešia mnohých stavebníkov. Oba majú vylepšenú receptúru, ktorá zaručuje ich vysokú kvalitu, a nové zrozumiteľnejšie názvy, ktoré by mali zákazníkom uľahčiť výber vhodného materiálu. Multicem je portlandský zmesový cement určený na výrobu betónov a mált na univerzálne použitie: na výrobu prostého betónu, železobetónu, poterov, mált a omietok na bežné opravy a rekonštrukcie bytov a domov.

Extracem je portlandský cement najvyššej kvality, určený na výrobu prostého betónu a železobetónu do náročných konštrukcií a všade tam, kde sa požaduje rýchly nárast pevností, vysoká trvanlivosť, pevnosť v tlaku a oteruvzdornosť. Ideálny je na nosné prvky, do základov, na výrobu namáhaných poterov či dlažieb do exteriéru. K obom novinkám pripravila spoločnosť Holcim Slovensko technické listy a materiály, v ktorých nájdete informácie o zložení a aplikácii, a tiež praktické tipy pri používaní.

Viac informácií nájdete na www.zabudnite-na-sedy-priemer.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: cement
Zdieľať článok

Diskusia