Bauknecht – inteligencia v kuchyni

Bauknecht – inteligencia v kuchyni

20. 06. 2012 Zdieľať

Vstavané kuchynské spotrebiče, neuveriteľný vynález modernej doby, bez ktorého sa dnes nezaobíde žiadna domácnosť. Značka Bauknecht, ako ďalší člen rodiny Whirlpool, do nich vložila niečo viac – v jej spotrebičoch sa snúbia tri prvky modernej technológie... komfort obsluhy, ekológia a dizajn.

— Advertorial spoločnosti WHIRLPOOL SLOVAKIA spol. s r.o. —

Poslaním značky Bauknecht je uľahčiť každodenný život človeka. Do svojich produktov tak vkladá množstvo inovatívnych nápadov, ktoré z nich robia jedinečných a čoraz praktickejších domácich pomocníkov. Vďaka tomu si vyslúžila prestížne ocenenia Plus X Award za High Quality and Design, čiže Cenu za kuchynskú inováciu 2010 od iniciatívy LifeCare. K najaktuálnejším novinkám značky Bauknecht patria:

PowerClean

Technológia PowerClean™ umožňuje umývanie silne znečisteného riadu a pripálených hrncov v špeciálnej zóne vysokotlakovými tryskami spolu s umývaním štandardne znečisteného riadu. Silne znečistený riad tak netreba namáčať, drhnúť a ručne umývať pred vložením do umývačky. Flexibilné usporiadanie riadu v dolnom koši zvyšuje kapacitu umývačky až o 30 %.

AutoSensor

Inteligentná senzorová technológia Autosenzor za vás starostlivo dozerá a riadi celý proces prípravy jedál v rúre. Po vložení pokrmu do rúry senzor analyzuje jeho počiatočný stav (teplotu, zmrazenie, schladenie alebo čerstvosť) a požiadavku, ako má pokrm vyzerať vo finále (rozmrazený, upečený, zapečený a pod.).

Technológiou Autosenzor boli vybavené aj indukčné varné dosky. Pri varení vody Autosenzor automaticky nastaví stupeň výkonu tak, aby k bodu varu došlo čo najrýchlejšie. Po jeho dosiahnutí vydá doska akustický signál a zníži stupeň výkonu.


Bauknecht – inteligencia v kuchyni

1119794
WHIRLPOOL SLOVAKIA spol. s r.o.

GreenIntelligence™

Stačí vložiť riad dovnútra a umývačka si sama zvolí optimálny umývací cyklus tak, aby bola spotreba vody, času a energie čo najnižšia. Duálny senzor počas celého procesu monitoruje stupeň znečistenia vody, plávajúcich nečistôt a tvorbu peny. Získanú informáciu odovzdá každých 10 sekúnd do riadiacej jednotky, ktorá automaticky prispôsobí intenzitu, teplotu vody a čas umývania. Umývací cyklus sa zastaví vo chvíli, keď je riad perfektne vyčistený.


Bauknecht – inteligencia v kuchyni

1119792
WHIRLPOOL SLOVAKIA spol. s r.o.

GreenIntelligenceTM ProFresh

Vďaka tejto inovatívnej technológii, ktorá neustále a presne kontroluje teplotu a vlhkosť v chladničke, zostanú potraviny čerstvé až o 4-krát dlhšie. Bez problémov si poradí aj s kolísaním teploty, ktorá je spôsobená otváraním dverí. Nové chladničky Bauknecht disponujú aj funkciou ProFresh 0°, vďaka ktorej možno uchovávať čerstvé mäso a ryby pri optimálnej teplote 0 °C vo vyhradenej časti chladničky, a integrovanou technológiou Microban, ktorá nedovolí baktériám a pachom ovládnuť priestor chladničky.

Kategória: Bývanie Domáce spotrebiče
Tagy: Bauknecht
Zdieľať článok