Bezdotykové splachovanie Geberit Sigma80

02. 04. 2012 Zdieľať

Spoločnosť Geberit každý rok investuje nemalé prostriedky do vývoja nových produktov a systémov. Výsledkom sú inovatívne riešenia a výrobky, ktoré majú dlhú životnosť, bezproblémovú prevádzku a v neposlednom rade jedinečný dizajn. Výrobky Geberit poskytujú používateľom maximálny komfort a zároveň sú ohľaduplné voči životnému prostrediu. Týmito vlastnosťami sa vyznačuje aj nové bezdotykové splachovanie Geberit Sigma80.

— Advertorial spoločnosti Geberit Slovensko, s. r. o. —

Ovládanie Sigma80 je dizajnový unikát vyrobený z čierneho alebo metalizovaného skla, ktorý sa akoby vznáša pred stenou. Stačí mávnuť rukou pred krátkym alebo dlhým svetelným poľom a spustí sa splachovanie.


Bezdotykové splachovanie Geberit Sigma80

1086863
Geberit Slovensko, s. r. o.

Bezdotykový systém splachovania Geberit Sigma80 sa rozsvieti ako náhle vstúpite do miestnosti. Funkcie ovládania je možné nastaviť tak, aby vyhovovali potrebám používateľa. LED diódové podsvietenie je možné meniť a vybrať si až z piatich farebných variantov. Systém je možné nastaviť aj na automatické splachovanie po každom použití WC. Pre údržbu sa dá systém prepnúť do režimu na čistenie, kedy sa vypne funkcia splachovania. A to všetko dosiahnete pár pohybmi rúk. Systém má minimálnu spotrebu energie, pretože sa sám prepína do stand-by režimu vždy, keď sa nepoužíva.


Bezdotykové splachovanie Geberit Sigma80

1086864
Geberit Slovensko, s. r. o.

Bezdotykový systém splachovania Geberit Sigma80 získal ocenenie „red dot design award“ za rok 2012 v oblasti produktového dizajnu.

Viac informácií nájdete na www.geberit.sk


 

Kategória: Bývanie Kúpeľňa, WC
Tagy: geberit
Zdieľať článok