10. 01. 2011
Zdieľať

Zohriať vodu na správnu teplotu, mať naporúdzi praktické sitko na čaj, klieštiky na jeho odstránenie, pekné nádoby na cukor a smotanu... To všetko potrebujete, ak si radi vypijete čaj nielen o piatej.

Hrnček Hurrig z kameniny s farebnou glazúrou. Cena 29 €. Predáva IKEA.  
Kanvica na mlieko Jaro od firmy By Inspire zo zeleného porcelánu. Na výber aj v bielej farbe. Cena 7,63 €. Predáva Galan.
Rýchlovarná kanvica Fagor TK-500 Perfect Control s elektronickým ovládaním teploty od 40 do 100 °C. Možnosť nastaviť kanvicu tak, aby ohrievala tekutinu na určitú teplotu počas presne vymedzeného času. Bezpečnostný systém automaticky vypne, ak kanvica neobsahuje dostatok vody. Objem 1,7 litra. Odporúčaná cena 69 €.
Tea Boy od firmy Küchenprofi je prístroj z antikora, ktorý po uplynutí nastaveného času automaticky vyberie čajové vrecúško zo šálky. Cena 60,23 €. Predáva Galan.
Čajník Corona od firmy Tescoma vybavený píšťalkou, lievikom s bezpečným bezdotykovým otváraním a vrchnákom na ľahké plnenie a čistenie. Vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s masívnym sendvičovým dnom a s úchytkami z ohňovzdorného plastu, ktoré nepália. Vhodný na všetky typy sporákov. Cena 30,29 €.    
Varná kanvica Bosch TWK 6003V private collection na 1,7 litra vody, jednoduché nasadenie kanvice v každej polohe (360°) vďaka stredovému kontaktu, antikorové vyhrievacie dno (skryté vyhrievanie), vyberateľný antikorový odvápňovací filter, obojstranný vonkajší ukazovateľ množstva vody, osvetlené tlačidlo vyp./zap. integrované do ergonomickej rukoväte, vypínacia automatika tlakom pary, bezpečnostná aretácia veka – spotrebič je funkčný, len ak je zatvorené, ochrana proti prehriatiu. Cena 45,10 €. Rýchlovarná kanvica Krups BW410 s povrchom z čierneho plastu a s vrchnákom z nehrdzavejúcej ocele. Možnosť výberu a prednastavenia teploty na digitálnom displeji, na ktorom sa zobrazuje aj stúpajúca teplota, špeciálny program, ktorý ničí baktérie vďaka trojminútovému predĺženému varu, možnosť tridsať minút automaticky udržiavať teplotu funkciou keep warm, odnímateľný filter proti vápenným usadeninám, vnútorné osvetlenie vody meniace sa v závislosti od jej teploty. Cena 74,90 €.
Rýchlovarná kanvica Gorenje K 12 E s objemom 1,2 litra a výkonom 2 200 W. Ochrana proti prehriatiu, indikátor úrovne vody. Cena 55 €. Cukornička a kanvička na mlieko zo skla od firmy Eva Solo s objemom 0,3 litra. Cena 63,90 €. Predáva Galan.
Varná kanvica Vera z nehrdzavejúcej ocele 18/10 od firmy Bugatti. Cena od 277,03 €. Predáva Design House.

 

TEXT: Jana Veselská
ZDROJ: časopis môj dom JAGA GROUP, s.r.o.

Kategória: Bývanie Domáce spotrebiče
Tagy: domáce domáce spotrebiče
Zdieľať článok

Diskusia