Deň veľtrhu sa blíži

Deň veľtrhu sa blíži

10. 08. 2009
Zdieľať

Tohtoročný pražský veľtrh TENDENCE sa opäť stane miestom významných stretnutí obchodníkov, architektov, dizajnérov a verejnosti, ktorých spája spoločný záujem o zariaďovanie interiérov. V poradí už 14. ročník veľtrhu sa uskutoční v dňoch 10. až 13. 9. 2009 v Pražskom veľtržnom areáli Letňany (PVA Letňany). Účasť potvrdili českí aj svetoví producenti prestížnych značiek.

— Komerčná prezentácia spoločnosti —
Neoddeliteľnou súčasťou veľtrhu TENDENCE je sekcia nábytku. Klasický i moderný nábytok popredných českých výrobcov a dovozcov nájdete v hale číslo 2 a 3. Inšpirovať sa môžete napríklad v stánkoch spoločností Böhm, In Elis, JV Pohoda, Iron art, Jelínek, Astin, Ason, Nadop alebo Art Style. Nadviažeme tiež na úspech minuloročnej dizajnovej časti, ktorá nájde svoje miesto v hale číslo 4. Dizajn, ktorý sa prezentuje na veľtrhu TENDENCE, vás tento rok uchváti svojou originalitou a rôznorodosťou.


Deň veľtrhu sa blíži

210013

Pozornosť si určite zaslúži prezentácia firmy Qubus na čele s dizajnérom Jakubom Berdychom. Medzi ďalších významných vystavovateľov už tradične patrí Hästens, ďalej Jespen, Aglas, Kler, Ligne Roset, Hülsta, Kare, CPT, Höhno, Adiana, Art-mafi, Process a mnohí iní. V rámci sprievodného programu sa budeme usilovať o pokorenie svetového rekordu vo veľkosti jedného druhu nábytku. Opäť pripravujeme súťaž top design, do ktorej sa zapája čoraz viac účastníkov. Novinkou bude poradenský servis – naši odborníci z radov architektov a dizajnérov vám pomôžu a poradia pri zariaďovaní a projektovaní vašich interiérov.

Už tradične sa v hale číslo 1 budú prezentovať firmy významne ovplyvňujúce oblasť stolovania: Mobax – vítejte doma!, Amber Land, Hotový interiér, s. r. o., Cedr Group, s. r. o., Unipro-Czech, s. r. o., In-spirace atď. Na veľtrhu TENDENCE sa tento rok ako nováčik predstaví skupina spoločností Potten & Pannen – Staněk, ktorá pôsobí na českom trhu od roku 1992 ako importér a predajca značkových kuchynských a domácich potrieb a dizajnových doplnkov renomovaných zahraničných výrobcov na exkluzívnej báze. Hlavným predmetom jej činnosti je veľkoobchod; spolupracuje s viac ako 160 odberateľmi – kuchynskými štúdiami, dizajnovými obchodmi, predajňami kuchynských a domácich potrieb a obchodnými reťazcami, ktorým dodáva vybrané produkty. Skupina Potten & Pannen – Staněk prevádzkuje aj päť vlastných reprezentačných predajní, e-shop, dve štýlové kaviarne a reštauráciu.


Deň veľtrhu sa blíži

210016

V hale číslo 1 nájdete aj oddelenie bytového textilu. Určite vás zaujmú stánky spoločností Orsei, Vope Zlín, Kamýk Daunen, Bakero, Veba textilní závody, a. s., a mnohé ďalšie. Poslednou sekciou v hale číslo 1 bude oddelenie venované osvetleniu. Nováčikom v tejto sekcii bude spoločnosť Vávra osvětlení, s. r. o., svoju účasť potvrdila spoločnosť Selene, spol. s r. o., s interiérovými svietidlami klasickej kolekcie Artemide, ďalej Luminex, Apro Lux, s. r. o., Eglo Česko-moravská svítidla, spol. s r. o., Alhambra atď.

Zároveň s veľtrhom TENDENCE prebehne veľtrh kávy a vybavenia na jej prípravu COFEX. Cieľom veľtrhu je prezentovať tento lahodný nápoj širokej verejnosti, umožniť návštevníkom vychutnať si výbornú kávu a zlepšiť kultúru konzumácie tohto nápoja. Okrem prezentácie firiem významných v tomto odbore sa môžu návštevníci tešiť na atraktívny sprievodný program, v ktorom sa predvedú: pražiareň La Bohéme Cafe, spoločnosť Espresso, s. r. o., a firma Villeroy & Boch Ag so zaujímavou súťažou.

Novinkou bude veľtrh BONEXPO zameraný na klenoty, hodiny a hodinky, luxusné písacie potreby a ďalšie propagačné a darčekové predmety. Z firiem, ktoré uvidíte, možno menovať: Zero Collection, s. r. o., Mine Art, Herisson, České trezory Jinova, s. r. o., a ďalšie. Zaujímavé novinky nájdete na stánku spoločnosti Storm. Široké spektrum klenotov ponúkne firma Soliter, a. s. Zastúpené budú firmy zamerané na balenie darčekov – napríklad Gold Pack. Nebudú chýbať ani spoločnosti ponúkajúce luxusné perá, firemné darčeky a iné darčekové a propagačné predmety.

Kategória: Bývanie Nábytok
Zdieľať článok

Diskusia