IKEA uľahčí každú zmenu

IKEA uľahčí každú zmenu

05. 05. 2010
Zdieľať

Hlavnou témou IKEA je tento rok „Jednoduchá zmena domácnosti s veľkým účinkom“. Túto myšlienku môžete použiť aj vo vašej kuchyni. Na jej osvieženie nepotrebujete nevyhnutne veľké veci. Malé zlepšenia, ako napríklad nová súprava kuchynského riadu, môže znamenať výraznú zmenu za dostupné ceny.

Dnes už nie problém čokoľvek zmeniť vo výzore vašej domácnosti. IKEA vám rada poradí. Ak hľadáte inšpiráciu pre svoju kuchyňu, navštívte webstránku  www.IKEA.sk/kuchynasnov. V súvislosti s kuchyňami pre vás teraz IKEA  pripravila zaujímavú ponuku. Za každých 400 EUR, ktoré miniete na vašu novú kuchyňu IKEA, dostanete poukážku v hodnote 40 EUR , ktorú môžete použiť na ďalší nákup v IKEA. Navyše, ak ste členom klubu IKEA FAMILY, pri nákupe kuchyne nad 1200 EUR vám IKEA zadarmo dopraví novú kuchyňu do vzdialenosti 100 km od obchodného domu. Podrobnosti nájdete na www.IKEA.sk/kuchynasnov.

Prihlasovanie do hry „Sen žien – Muži to dokážu tiež“  bolo minulý týždeň uzavreté. Výsledkom je veľký záujem žien, ktoré prihlásili svojich partnerov, aby  dokázali,  že aj oni sa vedia v kuchyni obracať.  Mali tri týždne na to, aby sa prostredníctvom motivačného listu na  stránke www.IKEA.sk/kuchynasnov prihlásili do hry o účasť na zábavnom podujatí. Vybraných bolo 10 šťastných párov, ktoré budú mať jedinečnú príležitosť ukázať svoje kulinárske schopnosti.


IKEA uľahčí každú zmenu

261553
IKEA

Na podujatie „Muži to dokážu tiež“, ktoré bude  8. mája v OD IKEA,  sa môžete prísť pozrieť aj vy. Uvidíte, ako jednoducho a rýchlo sa dá pripraviť jedlo so správnym kuchynským náradím. Vhodné kuchynské náradie a doplnky totiž dokážu urobiť varenie nielen zábavnejšie, ale aj časovo a energeticky úspornejšie. Napríklad pokrievky na hrnce a panvice zo série IKEA 365+  sú vyrobené tak, aby odrážali teplo späť do hrnca, takže sa jedlo uvarí rýchlejšie a na jeho prípravu sa  spotrebuje menej energie. Odolná nehrdzavejúca oceľ sa zasa ľahko umýva, čím ušetríte čas a znížite spotrebu vody.

Kategória: Bývanie Kuchyňa, jedáleň
Tagy: ikea
Zdieľať článok

Diskusia