Kinohity v obývačke

Kinohity v obývačke

31. 07. 2006
Zdieľať

Je prenosný, ideálny k notebooku na prezentáciu fotografií, multimédií či na premietanie vašich obľúbených filmov priamo u vás v obývačke – projektor. Nenápadný, s trochu konzervatívnym dizajnom, skrýva v sebe najmodernejšie technológie, vďaka ktorým budete môcť vychutnať celú škálu farieb a dokonalý obraz.


Kinohity v obývačke

59842

Projektor Epson EMP-TWD1 predstavuje nový koncept projektora a domáceho kina – všetko v jednom – 3LCD projektor so zabudovaným JVC DVD prehrávačom a Direct Drive reproduktormi. Pri vzdialenosti 1,5 metra je veľkosť uhlopriečky obrazu 150 cm. Svetelný výkon je 1200 ANSI lúmenov. Formát obrazu 16 : 9, rozlíšenie 3 × 854 × 480 pix. 3LCD technológia je zárukou dokonalej a prirodzenej reprodukcie farieb. Odporúčaná cena je 59990 Sk, predáva Datart Megastore.


Kinohity v obývačke

59843

Videoprojektor Toshiba TDP-S8 má svietivosť 2000 ANSI lúmenov, rozlíšenie SVGA (800 × 600), kontrast 2000 : 1. Vstupy: 1 × RGB (D-Sub 15), 1 × Video (RCA, S-Video), Audio (Stereo Mini Jack); výstupy: RGB (D-Sub 15), Audio Audio (Stereo Mini Jack). Komunikácia RS-232, USB. Možnosť uzamknutia a zaheslovania. Odporúčaná cena je 29990 Sk, predáva NAY Elektrodom.
 

Náš tip: Novinku z radu multimediálnych projektorov Pico je projektor 3M PX5, ktorý patrí medzi najtenšie multimediálne projektory na svete. Systém Dual Colour Wheel vytvára fantastickú sýtosť a reprodukciu farieb.


Kinohity v obývačke

59844

Pomocou výberu z dvoch módov sa stanete hviezdou každej prezentácie, vďaka kontrastu jasnej bielej a temnej čiernej kráľom domáceho premietania so širokou škálou žiarivých farieb. Zmenu módu funkcie DLP Colour Wheel zabezpečujú dve rotujúce kolesá, ktoré sa pri nastavení jasného (Vivid) módu prekrývajú tak, aby dosiahli štyri žiarivé farebné segmenty, a pri nastavení dynamického (Dynamic) módu sa ich prekrytím dosiahne šesť rôznych farebných segmentov na presnejšie zobrazenie farebných odtieňov. Svietivosť až 1 300 ANSI lúmenov zaručuje nezameniteľný pôžitok z prezentácie aj v malých miestnostiach, rozlíšenie obrazu XGA (1024 × 768) je plne kompatibilné s formátom HDTV, ktorý spolu s technológiou DLP, 16,7 milióna farieb a kontrastom 2000 : 1 garantuje sýty a kvalitný obraz. Tento zázrak s hmotnosťou len 1,3 kg sa vmestí do kabelky či príručnej tašky! Okrem toho je projektor PX5 zabezpečený proti krádeži špeciálnou ochranou Kensington™ Microsaver a štvormiestnym bezpečnostným kódom. Ovládanie je hračkou vďaka diaľkovému ovládaču veľkému ako kreditná karta. S PX5 sa taktiež nemusíte obávať znečistenia či poškriabania šošovky. Flexibilný otočný kryt je zabudovaný priamo do projektora. Nová funkcia Unplug & Go zjednoduší a urýchli ukončenie premietania. Projektor jednoducho odpojíte a elegantne sa presuniete v ústrety ďalšej úspešnej prezentácii, 3M.


Kinohity v obývačke

59841

Tento držiak je ideálnou možnosťou, ako upevniť projektor na strop. Držiak má klik systém na zloženie projektora spolu s úchytkami. Je vhodný na všetky typy projektorov (s hmotnosťou do 10 kg). Povrchová úprava je v striebornej farbe. K ďalším výhodám patrí otáčanie až o 360 stupňov a možnosť sklonu 15 stupňov. Jeho cena je 5950 Sk, predáva Schachermayer.

Kategória: Bývanie Domáce spotrebiče
Tagy: projektor video
Zdieľať článok

Diskusia