Kuchyňa Adela, obývačka Chalet

Kuchyňa Adela, obývačka Chalet

16. 03. 2015
Zdieľať

Decodom predstavuje interiér, ktorý je moderný a hravý zároveň. Sľubuje romantickú atmosféru s útulným nábytkom a harmonicky zladenými doplnkami. Kombinujeme tradičný drevitý dekor dub arlington s modernými doplnkami a ponúkame precízne technické vybavenie skriniek. Niet divu, že tento štýl je v dnešnej uponáhľanej dobe veľmi obľúbený a vyhľadávaný. Teplo interiéru oceníte hlavne tomto nepriaznivom počasí a vychutnáte si pohodu vášho domova naplno.

Základom je jednotný prírodný dekor dub arlington a rámová konštrukcia dverí. Zjednocujúce prvky sme použili na všetkom nábytku v spoločnom priestore kuchyne, obývačky a jedálne. 

Pri zariaďovaní sme brali ohľad na nízky rozpočet a vybrali sme modely, ktoré sú ekonomicky výhodné.


Kuchyňa Adela, obývačka Chalet

1526205
Decodom, s r.o.

Kuchyňa Adela je svojimi kompaktnými rozmery ideálna aj do malých priestorov. Pritom si však zachováva všetky funkcie , ktoré má kuchyňa mať: úložný priestor, pracovnú plochu na prípravu jedla, umývaciu a varnú zónu. Presklené horné dvierka dodávajú kuchyni eleganciu a odľahčujú hornú časť kuchyne. 


Kuchyňa Adela, obývačka Chalet

1526207
Decodom, s r.o.

Obývačka Challet má dostatok úložného priestoru a presklenú vitrínu, ktorá vynikne pri použití vnútorného osvetlenia. Na televíznu skrinku môžete bezpečne umiestniť televízor s veľkými uhlopriečkami. Elegantne pôsobia zapustené úchytky.

Viac na : new.decodom.sk

Kategória: Aktuality Nábytok
Zdieľať článok

Diskusia