Ranný životabudič

Ranný životabudič

20. 12. 2006
Zdieľať

Tým je pre mnohých silná voňavá kávička. Takú vám za pár minút vyrobí malý kávovar na prípravu espressa. Je výkonný, varí výbornú kávu práve v potrebnom množstve a navyše ešte aj dobre vyzerá. No povedzte, čo viac si priať? Už len chrumkavé pečivo, pohár čerstvej pomarančovej šťavy a ranné noviny…


Ranný životabudič

73682


Ranný životabudič

73685

Kávovar Titti od firmy Giannini je ako malý vtáčik s čudnými anténkami, ktorý ospalcom prezradí tajomstvo perfektného prebudenia. Nádoba je z lešteného hliníka, rúčky sú potiahnuté farebnou nylónovou vrstvou. Vrchnák kanvice sa ľahko otvára a zatvára stlačením „anténok“, ktoré sa tak stávajú funkčným a charakteristickým prvkom kávovaru. Vyrába sa v dvoch veľkostiach: na dve alebo štyri šálky. Cena: od 2299 Sk. Predáva Hofa. Elektrický kávovar Alicia EMK6 od firmy DeLonghi. Kávovar sa automaticky vypína a udržuje kávu teplú 30 minút, pričom káva sa neprehrieva. Základňa kávovaru a ergonomická rúčka ostávajú na dotyk studené. Priehľadný vrchnák a nádoba na kávu sú nerozbitné a ľahko sa čistia. Kávovar sa vypne, keď ho zodvihnete z elektrickej základne. Adaptér filtra umožňuje prípravu troch alebo šiestich šálok kávy. Cena 2199 Sk. Predáva Frau.

Ranný životabudič

73684


Ranný životabudič

73683

Kávovar Kaffe na pretláčanú kávu, dizajn Tord Björklund. Materiál: polypropylénový plast, varné sklo a nehrdzavejúca oceľ. Vhodný do umývačky riadu. Výška: 21 cm, objem: jeden liter. Cena 499 Sk. Predáva IKEA. Kávovar Giannina od firmy Giannini. “Vášňou panej domu je dobrá káva, podávaná s pozornosťou hodnou nedeľného hosťa.“ Kávovar z nehrdzavejúcej ocele so systémom otvárania pomocou jednoduchého otočenia rúčky, patentovaným v roku 1968. Vyrába sa v piatich veľkostiach, od jednej až po dvanásť šálok kávy. Cena kávovaru na deväť šálok je 5899 Sk. Predáva Hofa.

Ranný životabudič

73686
Dominik Vlaheko


Ranný životabudič

73688
Dominik Vlaheko

Veľký kávovar Darling 4 na štyri šálky a malý kávovar Cherie 2 na dve šálky kávy od firmy D’Ancap. Základňa z nehrdzavejúcej ocele, nádoba na kávu z porcelánu. Cena 2429 Sk a 1980 Sk. Predáva Casa del Caffé. Kávovar Grillo elegance od firmy Bialetti na dve šálky kávy. Materiál: antikoro a tepelne odolný plast. Cena 1022 Sk. Šálky Bella Italia od firmy D’Ancap. Cena súpravy dvoch šálok s tanierikmi je 469 Sk. Predáva Casa del Caffé.
Kávovar Dama, novinka od firmy Bialetti s exkluzívnou nehorľavou silikónovou rúčkou mäkkou na dotyk. Nádoba z hliníkovej zliatiny, kovu, ktorý zdôrazní arómu a chuť kávy. Vyrába sa vo veľkostiach na dve, štyri a šesť šálok kávy. Cenaod 937 Sk. Predáva Casa del Caffé.

Ranný životabudič

73689
Dominik Vlaheko

Kategória: Bývanie Domáce spotrebiče
Tagy: kávovar
Zdieľať článok

Diskusia