Skutoční muži varia

Skutoční muži varia

12. 05. 2010
Zdieľať

Kampaň IKEA „Kuchyňa snov pre každého“ sa pomaly blíži k záveru. Kuchárska show, ktorá sa uskutočnila v sobotu 8. mája v obchodnom dome IKEA, všetkých presvedčila, že muži sa v kuchyni nestratia. Výherné dvojice strávili poobedie v IKEA, kde za pomoci profesionálneho kuchára predviedli svoje schopnosti v kuchyni. Ukázalo sa, že mnohí z nich boli skutočne skryté kuchárske talenty!

Desať vybraných párov sa zišlo v sobotu poobede v obchodnom dome IKEA. Muži vyzbrojení zásterou sa zhromaždili v oddelení kuchýň. Úvodnú trému im pomohli prekonať krátke rozhovory, po ktorých predviedli výbornú šou pre všetkých prítomných. Profesionálny kuchár ich viedol krok za krokom prípravou celého trojchodového menu. Už počas predstavovania základného kuchynského náradia prišlo prvé spoznanie poobedia: uvariť jedlo je jednoduchšie, ak použijete správne kuchynské spotrebiče a nástroje!


Skutoční muži varia

262338
IKEA

Potom už účastníci pokračovali prípravou rýchleho a jednoduchého predjedla – krevetového kokteilu a dezertu – palacinkovej torty. Konečný výsledok by podľa hodnotení okoloidúcich obstál aj v konkurencii kvalitných reštaurácií. Ich poobedňajšie úsilie vyústilo do prípravy hlavného jedla, švédskeho grilovaného lososa podávaného so špargľou.

„Samozrejme, už som skúšal uvariť zopár jednoduchých jedál,“ povedal jeden z účastníkov, „ale výsledok bol vždy malou katastrofou. Teraz si myslím, že som sa tomu mohol vyhnúť, keby som použil správne náradie. Naozaj urobilo veľký rozdiel. Jediná nevýhoda je v tom, že moja partnerka už bude chcieť, aby som varil stále,“ smial sa.


Skutoční muži varia

262336
IKEA

Zatiaľ čo muži sa zabávali v kuchyni, ženy sa venovali diskusii o prestieraní stolov na rôzne príležitosti a sezóny. Dámy zistili, že aj pár starostlivo vybraných maličkostí dokáže zmeniť vašu kuchyňu na nepoznanie.


Skutoční muži varia

262334
IKEA

Ak ste sa rozhodli, že si začnete plniť sny o kuchyni, IKEA vám rada pomôže. Do 23. júna dostanete za každých 400 Eur, ktoré miniete na nákup kuchyne IKEA, nákupnú poukážku v hodnote 40 Eur na ďalší nákup. K novej kuchyni si môžete vybrať kuchynské doplnky IKEA 365+, ktoré vám varenie ešte uľahčia.

Kategória: Bývanie Kuchyňa, jedáleň
Tagy: Ikea
Zdieľať článok

Diskusia