Testujeme sendvičovače

Testujeme sendvičovače

22. 10. 2012
Zdieľať

V minulom čísle sme testovali ručné vysávače, tentoraz trošku pookrejeme pri ochutnávaní (a nemusíme ani upratovať). Sendvičovač si síce vyžaduje po použití aj drobnú údržbu, ale komu by už táto práca prekážala, keď je sýty? :-)

Príprava sendviča je veľmi jednoduchá, rovnako aj obsluha samotného prístroja. Stačí ho len zapojiť do elektriny, vyčkať, kým sa rozsvieti zelené svetielko a šup ho tam – môžete zapekať. Rýchle riešenie rannej či večernej dilemy, čo na tanier. Toasty môžete naplniť rôznym plnkami a ingredienciami, podľa ľubovôle. Niektoré sendvičovače majú dokonca aj špeciálnu platničku na panini, vafle či funkciu grilu.

Poďme k výsledkom testu. Philips mal iba grilovaciu platničku na opekanie, dala sa však využiť nielen na grilovanie, ale aj na zapekanie sendvičov a zeleniny. Na klasickú sendvičovaciu platničku som si nikdy nezvykla. Má zvláštny tvar, vždy sa mi oddelia polovičky sendviča od seba a všetka dobrota vytečie… 🙂
Výhodu Philipsu vidím aj v tom, že mal gombík na zapnutie – po zapojení do elektriny ho treba ešte osobitne zapnúť, čo je podľa mňa bezpečnejšie. Takisto je menší a ľahší.  
 
Moulinex je porovnateľný funkciami a dokonca aj dizajnom. Líši sa klasickou platničkou na sendvičovanie.
 
Multifunkčný sendvičovač Tefal má vymeniteľné platničky (sendvič, vafle, gril). Osobne by mi však úplne stačila platnička na gril. Veľmi praktické je aj to, že sa dá vybrať, čo zjednodušuje údržbu. To sa však odráža aj na cene – je drahší. 
 
Sencor v teste obstál dobre, aj keď sa dlhší čas zohrieval a opekal. 
 
Priznám sa, že doma sendvičovač nemám, no po tomto teste o tom budem vážne uvažovať. 
 

                                                                                       TIP REDAKCIE


Testujeme sendvičovače

Testujeme sendvičovače


Sendvičovač Philips (tip redakcie) mala možnosť vyskúšať aj redakcia, jeho testovanie bolo dôvodom na náš malý teambuilding. :-)

Sendvičovač Philips (tip redakcie) mala možnosť vyskúšať aj redakcia, jeho testovanie bolo dôvodom na náš malý teambuilding.
Dano Veselský


Sendvičovač Philips (tip redakcie) mala možnosť vyskúšať aj redakcia, jeho testovanie bolo dôvodom na náš malý teambuilding. 🙂

 
Na všetky testované výrobky je záruka 2 roky. Majú nepriľnavý povrch, 2 kontrolné svetlá: červené (zapnuté/vypnuté) a zelené, ktoré zhasne, keď má prístroj správnu teplotu.


Testujeme sendvičovače

1160836

Kategória: Bývanie Domáce spotrebiče
Tagy: sendvičovač testujeme
Zdieľať článok

Diskusia