Tipy a triky pri upratovaní

Tipy a triky pri upratovaní

17. 05. 2012 Zdieľať

Či už bývate v podnájme alebo vo vlastnom byte, domov by mal pre vás znamenať miesto, kde sa vždy radi vrátite, oddýchnete si a načerpáte silu do ďalšieho dňa. Občas sa však stáva, že toto čaro sa akosi stráca. Čo potom robiť? Najjednoduchšie je poupratovať s H2O Parným Mopom X5. Okrem toho, že ušetríte na čistiacich prostriedkoch, zničíte vo vašom domove až 99 % baktérií.

— Advertorial spoločnosti Top Product s.r.o. —

Rýchly návod pre čistotu vo vašom dome

Zbavte sa špiny a prachu na podlahe! Ako prvú vyčistite vašu podlahu, na ktorej je najviac špiny a baktérií prinesených najmä z vonku. S H2O Parným Mopom X5  je umytie podlahy záležitosťou 10 minút a dostanete sa aj na ťažko dostupné miesta. Horúcou parou rozpustíte všetku pleseň, mastnotu, olej a aj zaschnutú špinu behom pár minút. Parné čistenie sa využíva špeciálne pre dezinfekciu kúpeľní a WC. Najideálnejšie je sterilizovať podlahu alebo kachličky vo vašej kúpeľni každé dva týždne. Ak máte doma staršie koberce, nemusíte kupovať nové, stačí ich vytepovať raz za tri mesiace. Zápach a roztoče nebudú viac trápiť vaše dýchacie cesty a váš domov bude voňať čistotou.


Tipy a triky pri upratovaní

1104320
Top Product s.r.o.

 
Nebojte sa vziať do ruky handru a vyutierať prach na vašich poličkách. Vyhoďte staré veci, ktoré nepoužívate. Pretrieďte sezónne oblečenie a zabaľte ho do vákuových obalov, ktoré vaše veci ochránia pred prachom, roztočmi a nikdy vám nenapáchnu, pretože sú vákuové. Takto získate oveľa viac priestoru vo vašej skrini a nebudete zbytočne skladovať veci, ktoré sú vám na nič.


Tipy a triky pri upratovaní

1104318
Top Product s.r.o.

Kúpeľňa – vaše domáce wellness

Keď je vaša podlaha umytá a poličky sa lesknú od čistoty, pokračujte kúpeľňou. Kúpeľňa je jedno z najdôležitejších miest vo vašom dome. Práve kúpeľňa je miesto, kam zamierite pred alebo po spánku a umývate si vašu tvár. Hlavný zdroj baktérií v kúpeľni je toaleta a priestor medzi kachličkami. S H2O Parným Mopom X5  je vyčistenie toalety hračka, pretože súčasťou mopu je aj ručný parný čistič určený práve na tento druh čistenia. Samozrejme môžete ho použiť aj na sprchové hlavice, na ktorých je veľa vodného kameňa. Nezabudnite na vaňu, umývadlo a batérie, ktoré je dobré z času na čas prebehnúť horúcou parou.   


Tipy a triky pri upratovaní

1104500
Top Product s.r.o.

Dom bez čistých okien?

Čistenie okien bolo v minulosti náročným a dlhým upratovacím procesom. Vždy bolo potrebné okno najprv umyť od hrubej špiny, potom umyť ešte raz s čistou vodou a nakoniec vyleštiť s okenou alebo octovou vodou. Hrôza! S H2O Parným Mopom X5 stačí prejsť okno raz a je to. Už žiadne bolesti rúk alebo krížov, ani nútená 20 minútová prestávka kvôli zvýšenému tlaku. Súčasťou okien sú aj záclony. Nezabudnite, že parným čistením zničíte roztoče, ktoré sa zdržujú aj vo vašich záclonách.    


Tipy a triky pri upratovaní

1104317
Top Product s.r.o.

Parným čistením ušetríte vaše peniaze za chemické čistiace prostriedky a vydezinfikuje za krátky čas celý váš dom. Pre nákup Parného Mopu X5 spolu s celým príslušenstvom kliknite na www.tvnakup.sk.

Kategória: Bývanie
Zdieľať článok