Umývačka riadu Whirlpool PowerClean Max

Umývačka riadu Whirlpool PowerClean Max

08. 04. 2010
Zdieľať

Aj keď ľudia milujú varenie, nemajú radi umývanie špinavého riadu, ktorý sa nahromadí pri varení, pečení, flambovaní, smažení… Tí, ktorí vlastnia umývačku riadu sú často frustrovaní, ak nájdu aj po kompletnom umývacom cykle prilepené jedlo k hrncom alebo k varnému sklu.

— Komerčná prezentácia spoločnosti WHIRLPOOL SLOVAKIA spol. s r.o., —

Mnohí ľudia pred vložením riadu do umývačky ešte namáčajú alebo zoškrabujú z neho nečistoty dúfajúc, že  riad bude po umytí skutočne čistý. Dnešného zákazníka, ktorý si vyberá umývačku, nezaujíma len čistý riad, ligotavé poháre a ušetrená námaha. Ľudia hľadajú aj flexibilitu, variabilnosť pri plnení, ergonómiu, úhľadný vzhľad a energetickú hospodárnosť. Ideálna umývačka by mala ponúkať najlepší čistiaci výkon, hospodárnosť so zdrojmi a intuitívne riešenia rozumného a rýchleho manažmentu priestoru.


TECHNOLÓGIA POWER CLEAN MAX


Umývačka riadu Whirlpool PowerClean Max

252236
Whirlpool

Umývačka riadu Whirlpool PowerClean Max otvára svojím flexibilným dizajnom nové dimenzie funkčnosti a ponúka technológiu šetrnú k životnému prostrediu. Nová umývačka uspokojí potreby každého zákazníka a navyše ponúka špičkovú technológiu PowerClean Max, ktorá odstráni dokonca aj tú najnepoddajnejšiu špinu. Namáčanie riadu, hrncov a panvíc pred samotným umývaním v umývačke sa tak stane zbytočné.

Znamená to šetrenie času, rúk, vody a čistiacich prostriedkov. Kuchynský riad bude dokonale čistý vďaka 24 rotačným vodným tryskám – umiestneným v zadnej časti umývačky. Trysky spoločne pracujú na efektívnom odstránení dokonca aj pripečeného jedla z povrchu širšieho ako je bežný plech na pečenie. Vysoký tlak vody umyje aj tie najšpinavšie hrnce, panvice a plechy bez potreby pridávania ďalšej vody. Štandardná intenzita vody v umývacích ramenách zároveň čistí jemné sklo. Vďaka tejto adaptívnej technológii je možno skombinovať v jednej várke jemné sklo i hrnce s pripečeným jedlom.

Spodný kôš umývačky PowerClean Max ponúka päť sklopných držiakov umožňujúcich optimálne využitie priestoru na riad aj hrnce. Takto upravený zadný priestor poskytuje viac kapacity až o 30% a nový spôsob usporiadania priestoru. Plechy na pečenie, hrnce, panvice môžu byť v umývačke uložené vertikálne a uvoľniť tak miesto tanierom v strednej alebo prednej časti koša.

Vnútorné usporiadanie umývačky riadu umožňuje nielen rozumnejšiu a bezpečnejšiu metódu uloženia malých a veľkých častí riadu, ale tiež poskytuje možnosť využívať priestor na efektívnejšie umývanie a energetickú úspornosť. Umývačka riadu PowerClean Max je navrhnutá tak, aby poskytla flexibilnejšie a modulárnejšie usporiadanie košov a všetkých vnútorných oddelení. Plnenie umývačky Whirlpool je preto jednoduché a jasné.


ZDOKONALENÝ SYSTÉM VNÚTORNÝCH KOŠOV
                                                                                                                             


Umývačka riadu Whirlpool PowerClean Max

252238
Whirlpool

Umývačka PowerClean Max sa pýši pokrokovou trojúrovňovou organizáciou umývacích košov. Tradičný veľký príborník nahradili dve odnímateľné príborové zásuvky na príbor rôznych veľkostí.

Príborová zásuvka sa skladá z dvoch častí uložených do tvaru S. Môže byť umiestnená v dvoch alternatívnych pozíciách alebo ju možno dokonca odňať. Vďaka tomuto systému je na nižších úrovniach umývačky, do ktorého sa dá efektívne naložiť až 13 obedových súprav, extra priestor. Príborová zásuvka neprekáža pri napĺňaní horného koša: jeho nastaviteľná výška, možnosť vybratia a dve možnosti poziciovania garantujú flexibilitu pri plnení.
Okrem tohto intuitívneho a šikovného riešenia si zákazníci žiadajú aj zdokonalený systém priehradiek. Vďaka nemu májú svoje presné miesto panvice, plechy, misy a taniere.

 

Funkcia AQUASTEAM a technológia 6. ZMYSEL™

Funkcia AquaSteam pridáva k štandardnému umývaciemu cyklu paru a ponúka tak najlepší čistiaci výkon zo všetkých umývačiek v A kategórii bez potreby predchádzajúceho čistenia. Para úspešne zmäkčuje zaschnutý povrch a pomáha eliminovať baktérie, takže sa môže používať okrem umývania aj na dezinfekciu riadu.

Funkcia AquaSteam je skombinovaná s technológiou 6. zmysel™, takže v prípade voľby tohto programu je vždy aktivovaná aj funkcia AquaSteam. Je to obzvlášť efektívna funkcia aj na jemný riad, ktorý si doteraz vyžadoval predumytie škvŕn  stopy po rúži, kávové a čajové usadeniny. Technológia 6. zmysel™ neustále šetrí zdroje, pretože konštantne monitoruje množstvo, typ znečistenia vody a množstvo náplne. Automaticky tak zvolí ideálny umývací cyklus, čím pomáha ušetriť 50 %1  energie, vody a času.


Umývačka riadu Whirlpool PowerClean Max

252231
Whirlpool

Kombináciou technológií PowerClean Max, 6. zmysel™ a AquaSteam prináša nová umývačka Whirlpool výnimočné výsledky, garanciu optimálneho čistiaceho výkonu, eliminovanie potreby predumytia alebo mechanického predčistenia špinavého riadu a šetrenie zdrojov.


Umývačka riadu Whirlpool PowerClean Max

252237
Whirlpool

DIZAJN

Umývačky PowerClean Max majú špičkový vzhľad, dotykové ovládanie a kompaktný dizajn. Hladké a svojrázne línie sú navrhnuté na lepšiu interakciu s moderným kuchynským štýlom a ponúkajú výrazný užívateľský zážitok.
Pri výbere umývacieho programu ponúka dotykový panel s citlivým ovládaním v štýle iPod skutočný zážitok pre zákazníkov, ktorí hľadajú excelentné, svojrázne dizajnové a vysoko kvalitné produkty do svojej kuchyne.

 

 

 

 

1 Porovnanie medzi minimálnou a maximálnou spotrebou pri programe 6. zmysel MAX 40 až 70 °C.

Kategória: Bývanie Domáce spotrebiče
Tagy: PR článok whirlpool
Zdieľať článok

Diskusia