Vedecko-fantastické vysávanie

Vedecko-fantastické vysávanie

12. 11. 2010 Zdieľať

Viete čo má spoločné NASA s vysávaním? Alebo čo s ním má spoločné americká armáda? Aj keď sa vám môže zdať, že váš koberec niekedy pôsobí ako mimozemský povrch alebo že by bolo vhodnejšie ho občas radšej zlikvidovať, nie je to tá správna spojitosť. Odpoveďou je iRobot!

— Advertorial —


Vedecko-fantastické vysávanie

290727

Spoločnosť iRobot je priekopníkom v robotickom priemysle a jej služby a produkty využíva NASA, americká armáda a vývojové a priemyselné centrá po celom svete. iRoboty zneškodňujú míny, bojujú v Iraku, skúmajú mimozemské povrchy a od roku 2002 upratujú aj u vás doma.

Milujem vysávanie, keď to za mňa urobí niekto iný.
Vysávaním človek priemerne strávi 4 dni v roku. Štyri dni zabijete vykonávaním činnosti, ktorú nenávidíte a kradne váš čas, pričom existuje niekto, kto to s pôžitkom urobí za vás. Robotické vysávače iRobot predstavujú spojenie špičkovej technológie, vysokej účinnosti, jednoduchej obsluhy, elegantného dizajnu a znamenajú revolučný prevrat v upratovaní.


Vedecko-fantastické vysávanie

290705

Prispôsobivý, inteligentný, samostatný
Vďaka jedinečnej technológii iAdapt sa robotický vysávač iRobot Roomba dokáže prispôsobiť prostrediu, povrchu a množstvu znečistenia. Podstatu systému iAdapt tvoria senzory komunikujúce s programovým vybavením robota. Monitorujú upratovaný priestor 67-krát za sekundu. Na základe vstupných dát iRobot vyhodnotí najvhodnejšie pohyby. Tých pozná viac ako 40. Systém iAdapt vychádza z 20 ročného výskumu a rovná sa umelej inteligencii schopnej pracovať úplne samostatne a spoľahlivo.


Vedecko-fantastické vysávanie

290707

Pracovitý pedant
Jednou z najcharakteristickejších vlastností iRobota Roomba je dôkladnosť. Nedokončí totiž upratovanie, kým nie je každé miesto prejdené priemerne 4-krát. Nevynechá ani jeden kút a upratuje aj pozdĺž stien a v rohoch miestnosti.


Vedecko-fantastické vysávanie

290709

Vysáva, kým vy ste v práci
Vášho iRobota si môžete naprogramovať tak, že začne vysávať vo vami zvolený deň, hodinu  a minútu. A navyše, keď mu dôjde energia, ide sa sám nabiť. Ak by ste sa s ním predsa len chceli podeliť o upratovanie, môžete použiť diaľkový ovládač, ktorým ho riadite manuálne.

Pobijú sa o to, aby mohli vysávať za vás!
iRoboti sú odhodlaní poraziť nielen špinu a prach, ale aj samých seba. Svoje jedinečné schopnosti predvedú naživo vo vybraných nákupných centrách a na www.subojrobotov.sk v rôznych športových disciplínach. Ich výkon bude komentovať legendárny komentátor Karol Polák. Zapojte sa aj vy, tipujte, vyhrajte a začnite nový život bez vysávania!

Viac informácií nájdete na a www.subojrobotov.sk a www.irobot.sk.

Kategória: Bývanie Domáce spotrebiče
Tagy: domáce spotrebiče irobott
Zdieľať článok