22. 12. 2009
Zdieľať

Bez vody sa v kuchyni nezaobídeme, používame ju denne. Preto je veľmi dôležité, aby boli kuchynské batérie, z ktorých voda vyteká, a drezy, ktorými odteká, vyrobené z kvalitných a odolných materiálov. Musia byť dokonale funkčné a ešte by mali aj dobre vyzerať.


Voda v kuchyni

234594


Voda v kuchyni

234591

Vysoká a štíhla batéria z radu Kludi Zenta s kartušou s iba 25-milimetrovým priemerom. Vysoko posadený výtok sa hodí pod všetky horné skrinky kuchynských liniek a vďaka nemu veľké nádoby ľahko naplníte bez zbytočných nárazov. Hore usadená ovládacia páka s ľahkým ovládaním poskytuje viacero možností manipulácie. Samozrejmosťou je jednoduchá montáž, dokonalá obsluha a dlhá životnosť. Cena od 143 € (4 308 Sk). Predáva Kludi. Inteligentná kuchynská batéria Kludi E-GO je vybavená senzorom umožňujúcim bezdotykovú obsluhu. Teplota vody sa dá sa nastaviť podľa potreby a ovládacia páka je vždy pripravená na manuálnu obsluhu. Vodný tok sa uvedie do chodu, keď sa ruka či nádoba priblížia k telu batérie. Jednoduché čistenie zabezpečuje aktivovaný čistiaci mód. Cena od 476 € (14 340 Sk). Predáva Kludi.

Voda v kuchyni

234584


Voda v kuchyni

234585

Drezová stojanková páková batéria zo série Perpetuo od firmy Ritmonio s horným otočným pružinovým ramienkom vyrobená z chrómu alebo niklu. Cena na vyžiadanie u predajcu. Predáva Aqua Trade. Drezová stojanková páková batéria zo série Quattroequattrotto od firmy Ritmonio vyrobená z chrómu alebo niklu. Cena na vyžiadanie u predajcu. Predáva Aqua Trade.


Voda v kuchyni

234592


Voda v kuchyni

234593

Synonymom ušľachtilej obratnosti na všetky strany v kuchyni je rad kuchynských batérií Kludi L-INE. Na obrázku je batéria s vysoko tvarovaným výtokom v podobe horizontálnej linky, ktorý je otočný o 360°. V ponuke tohto dizajnového radu nájdete batérie na jedno- aj dvojotvorovú montáž či pre beztlakový prietokový ohrievač. Odporúčaná cena je od 192 € (5 784 Sk). Predáva Kludi. Redizajnovaná kuchynská batéria Kludi MX sa vyznačuje dlhou životnosťou, málo sa kazí a je mimoriadne rentabilná. MX ponúka jednopákovú batériu so strmeňovou pákou s bajonetovým uchytením alebo multifunkčnou prípojkou, s otočným výtokom alebo so sprchou na riad, ako aj vyhotovenie pre nízkotlakové ohrievače. Cena od 205 € (6 176 Sk). Predáva Kludi.
Kategória: Bývanie Kuchyňa, jedáleň
Tagy: kuchyňa kuchynské batérie
Zdieľať článok

Diskusia