Zdravší vďaka vysávačom RAYCOP

15. 06. 2011 Zdieľať

Približne tretinu svojho života strávime na lôžku, čo je omnoho viac času, než kdekoľvek inde v domácnosti a je neuveriteľné, že je to miesto, ktoré čistíme najmenej – pokiaľ vôbec.

— Advertorial spoločnosti UPSTAIRS Agency, s.r.o. —

Rôznymi alergiami trpí až štvrtina ľudstva a podľa najnovších prieskumov je u detí tento podiel ešte vyšší. Okrem rôznych peľových alergií je jedným z najrozšírenejších druhov alergií aj alergia na roztoče. Prejavuje sa predovšetkým dýchacími problémami, nádchou a svrbiacu vyrážkou a alergici môžu mať rovnako intenzívne ťažkosti po celý rok.


Roztoč v bytových textíliách

Roztoč v bytových textíliách
www.raycop.sk

Keby sme preskúmali náš byt pod mikroskopom, našli by sme až desiatky miliónov roztočov. Roztoče sa živia šupinkami ľudskej kože a páči sa im v kobercoch, čalúnených sedacích súpravách, závesoch a ďalších bytových textíliách. Najlepšie im je však v našej spálni – v matracoch, perinách a vankúšoch a dokonca aj v posteľnej bielizni. Teplota ľudského tela, teplota lôžka a určitý stupeň vlhkosti vytvárajú ideálne podmienky pre množenie roztočov.

Každú noc tak zdieľame posteľ s 1,5 až 2 miliónmi prachových roztočov a baktériami. Ich výkaly obsahujú silný alergén, ktorý môže spôsobovať svrbenie kože, pálenie očí, kašeľ a kýchanie. Pokiaľ trpíme astmou, inými dýchacími problémami alebo ekzémami, tieto príznaky môžu byť ešte horšie. Typické sú problémy najmä ráno po prebudení.


Zdroj: www.www.raycop.sk  vysávač Raycop, prezývaný ANTIVIRO

Zdroj: www.www.raycop.sk vysávač Raycop, prezývaný ANTIVIRO

Koniec nociam s nepriateľom

Zbaviť sa roztočov nie je jednoduché. Od našich starých mám máme zaužívané najmä prevzdušňovanie perín na slnku. Podľa laboratórnych testov však slnečné žiarenie po 6 hodinovom pôsobení zahubí len 3,8% roztočov. Podstatne lepšie výsledky dosahuje UV-C antibakteriálny vysávač Raycop, prezývaný ANTIVIRO. Po 5 minútach pôsobenia zaznamená zníženie o 85,4% roztočov a po 15 minútach už o 93,1%. K dispozícii sú testery, ktoré túto účinnosť preukazujú.

Nenahraditeľný pre alergikov, výborná prevencia pre ne-alergikov

UV-C antibakteriálny vysávač Raycop je prvý overený a atestovaný produkt, ktorý je natoľko výkonný, že vysaje až 99,9% baktérií a viac než 93,1% roztočov. Tie potom zničí UV-C sterilizačná lampa a von z vysávača ich neprepustí mikro-alergický HEPA filter. Vzduch vychádzajúci z vysávača je čistejší ako kedykoľvek predtým. Vysávače Raycop sú jediné svojho druhu a boli ocenené a schválené Britskou nadáciou pre alergie.


Vysávač Raycop, prezývaný ANTIVIRO

Vysávač Raycop, prezývaný ANTIVIRO
www.raycop.sk

Ide o jedinečný prístroj pracujúci na báze UV-C technológie, ktorý je určený na vysávanie a sterilizáciu všetkých textílií v domácnosti. Je skvelý na čistenie postelí, matracov, paplónov a prikrývok, čalúnených sedačiek, ale aj plyšových hračiek a akýchkoľvek textilných doplnkov v našom byte, ktoré sú nosičmi prachu a ložiskom roztočov.


Vysávač Raycop, prezývaný ANTIVIRO

Vysávač Raycop, prezývaný ANTIVIRO
www.www.raycop.sk

UV-C technológia

UV-A, -B a -C žiarenie spôsobuje poškodenie všetkých živých organizmov, vrátane baktérií, húb a hmyzu. UV-C žiarenie je zo všetkých troch druhov najúčinnejšie a pôsobí len na krátku vzdialenosť. Antibakteriálne vysávače Raycop využívajú UV-C technológie.

UV-C žiarenie, vznikajúce v trubici namontovanej vo vnútri Raycopa, uvoľňuje veľké množstvo neviditeľných ultrafialových lúčov s vlnovou dĺžkou 254nm (nanometrov). Toto UV-C germicídne svetlo poškodzuje DNA prachových roztočov, baktérií, vírusov a iných patogénov a tým ničí schopnosť sa množiť a spôsobiť ochorenie.

Podľa laboratórnych testov je používanie vysávačov Raycop veľmi účinné. Tu sú výsledky:
• Preukázateľne zničí 99,9% baktérií, vírusov a kvasiniek vrátane baktérií E. Colli, Stafylokokov, vírusu prasačej chrípky (H1N1) a efektívne odstráni 93,1% roztočov
• Mikro-alergická filtrácia vo vysávači zachytí viac ako 96,77% mikročastíc menších ako 0,3 um
• Preukázateľný účinok potvrdený renomovanými inštitúciami

Spokojný spánok, zdravé prebúdzanie

Vysávač Raycop pôsobí výrazne ako prevencia pred vznikom alergií, ktoré dokážu alergikom strpčiť nielen celý deň, ale aj spánok, kedy treba zbierať sily a energiu do ďalšieho dňa. Pravidelné používanie UV-C  ANTIVIRO vysávača Raycop tiež pomáha pri liečbe nepríjemných ochorení, a zároveň chráni náš organizmus pred mnohými infekčnými ochoreniami a vírusmi. ANTIVIRO vysávače Raycop Vám uľahčia život a zabezpečia zdravší a príjemnejší domov.

www.raycop.sk

Kategória: Aktuality Bývanie
Tagy: Raycop
Zdieľať článok