Kompaktné riešenia pre všetkých

Kompaktné riešenia pre všetkých

16. 06. 2011 Zdieľať

Aj pre vás je vyúčtovanie energie nepríjemným zážitkom? Nechápete, ako možno pri vykurovaní a príprave teplej vody minúť toľko peňazí? Ak patríte k tým, čo sa pravidelne obávajú sumy, ktorá sa na vyúčtovaní objaví, vyberte si vhodnejší, úspornejší zdroj vykurovania. Uprednostnite zostavy kondenzačných kotlov, ktoré pokryjú nielen vaše požiadavky na úsporu, ale aj nároky na vysoký komfort kúrenia a dostatočné množstvo teplej vody pre celú rodinu.

— Advertorial spoločnosti Vaillant Group Slovakia, s.r.o. —

Výber vhodného zdroja tepla pre domácnosť je rozhodnutie na dlhý čas. Náklady na energiu sú pomerne vysoké. Tepelnú techniku v súčasnosti ovplyvňuje aj potreba ochrany životného prostredia. Najvhodnejším variantom dosiahnutia úspor energie a rýchlej návratnosti vložených nákladov je kondenzačná technika. Riešenie pre každú domácnosť ponúka značka Vaillant.

Zaveste kotol kamkoľvek

Kondenzačné kotly značky Vaillant predstavujú kombináciu kvality, moderného dizajnu a rýchlej návratnosti investície. Vďaka spôsobu spaľovania a využitia latentného tepla s nimi môžete ušetriť a znížiť spotrebu energie až o 15 %. Ak patríte k náročnejším zákazníkom, vaše potreby a požiadavky uspokoja závesné kondenzačné kotly. Oceníte nielen ich prijateľnú cenu, ale aj rôznorodé možnosti umiestnenia kotlov, široký výkonový rozsah či minimálnu potrebu servisu. Kotly s minimálnym množstvom emisií navyše významne šetria životné prostredie. Kompaktné rozmery umožňujú ich jednoduchú inštaláciu v predsieňach, podkroviach či obytných miestnostiach rodinných, ale aj bytových domov. Vďaka modernému dizajnu pôsobia v každom interiéri príjemne a esteticky. Sú určené pre podlahové i radiátorové vykurovanie v novostavbách, ale aj na modernizáciu existujúcich vykurovacích systémov. Medzi najmodernejšie kotly na trhu patrí závesný kondenzačný kotol na teplovodné vykurovanie ecoTEC plus. Ide o kotol s plynulou moduláciu a elektronickým nastavením zníženého výkonu na vykurovanie a kondenzačným výmenníkom z nehrdzavejúcej ocele. Zásluhou multisenzorového systému vám ponúka najvyšší komfort tepla, vysokú účinnosť a prevádzkovú bezpečnosť. Vysoký normovaný stupeň využitia s hodnotou až 108 % zabezpečuje nízke prevádzkové náklady.


ecoTECplus + zásobník actoSTOR

Vaillant Group Slovakia, s.r.o.


Zostava kondenzačného kotla ecoTEC so 75 l zásobníkom

Zostava kondenzačného kotla ecoTEC so 75 l zásobníkom
Vaillant Group Slovakia, s.r.o.

Kondenzačný kotol ecoTEC plus so zásobníkom actoSTOR Zostava kondenzačného kotla ecoTEC so 75 l zásobníkom

 

Kombinujte so 75-litrovým zásobníkom

Kombinácia kondenzačného kotla ecoTEC plus so 75-litrovým zásobníkom vám ponúka jednoduchý a účinný spôsob vykurovania a prípravy teplej vody. Závesný zásobník s nepriamym ohrevom vody je vyrobený z ocele s kvalitným smaltovaním vnútorného povrchu. Svojimi rozmermi, farebným vyhotovením a celkovým dizajnom je prispôsobený kotlu a možno ho vďaka vstavanému trojcestnému prepínaciemu ventilu inštalovať vedľa kotla alebo podeň. Ide o kompaktné riešenie, ktoré má široké uplatnenie v kuchyni, kúpeľni či predsieni rodinných, ale aj bytových domov. Spojenie kondenzačného kotla ecoTEC plus so 75-litrovým zásobníkom predstavuje účinnú, úspornú a ekologickú prípravu teplej vody pre každú domácnosť.

Veľa teplej vody za krátky čas

Novú dimenziu pri vykurovaní a príprave teplej vody predstavuje kombinácia kondenzačného kotla ecoTEC plus so závesným vrstveným zásobníkom actoSTOR s objemom 20 litrov (10 + 10 litrov). Hoci sa vyznačuje menšími rozmermi, z výkonového hľadiska ho možno porovnať s klasickým zásobníkom s objemom 70 litrov. Vrstvené ukladanie teplej vody umožňuje rýchlo pripraviť dostatočné množstvo teplej vody už za veľmi krátky čas po zapnutí kotla. Zásobník zaberá na stene minimum miesta, pretože ho môžete jednoducho inštalovať za závesný kotol. Po nenáročnom elektrickom prepojení s kotlom je montáž hotová a actoSTOR je pripravený na okamžitú prípravu teplej vody. Spojenie dvoch najmodernejších produktov značky Vaillant prináša komfort s minimálnymi prevádzkovými nákladmi.

Teraz si môžete užiť jednoduchosť riešení značky Vaillant v jarnej akciovej ponuke. Variabilné zostavy závesných kondenzačných kotlov, zásobníkov teplej vody a ekvitermného regulátora možno získať za jednotnú zvýhodnenú cenu 1 999 € s DPH. Akciová cena platí do konca júna 2011.

Viac informácií na www.vaillant.sk

Kategória: Technológie
Tagy: vaillant
Zdieľať článok