Zdroj: Ipeľské tehelne

Stropný systém BRITTERM

18. 09. 2023 Zdieľať

K tehlovému domu neodmysliteľne patrí keramický strop. Ide o jednoduchú, rýchlu a rokmi overenú technológiu. Náš stropný systém môžete aj svojpomocne zhotoviť, ak dodržíte predpísané technologické predpisy a postupy.

Ide o polomontovaný stropný systém, ktorý oproti monolitickým stropným konštrukciám vyhotovených z betónu zahŕňa viacero výhod. Nižšia prácnosť na stavbe, nižší objem mokrých procesov, úspora na debnení a rýchle zhotovenie. Stropný systém BRITTERM sa skladá z keramických stropných nosníkov a stropných vložiek MIAKO. Keramický stropný nosník je zhotovený z keramických nosníkových tvaroviek, priestorovej priehradovej výstuže a betónu.Stropný systém 2

Stropný systém BRITTERM má vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti, akustické a krokové parametre a vysokú požiarnu odolnosť. Vďaka dobrej akumulačnej schopnosti a schopnosti prijímať vlhkosť sa v miestnostiach vytvára zdravá mikroklíma, dôležitá na zabezpečenie zdravého a hygienicky neškodného prostredia.

Konštrukčné riešenie stropného systému má široké možnosti použitia na výstavbu rodinných domov, obytných budov, rekreačných zariadení, ale aj na garáže, dielne a poľnohospodárske objekty. Využiť sa dá pri obnove, prístavbe, nadstavbe a podobne.

www.britterm.sk

Zdroj: PR článok IPEĽSKÉ TEHELNE a.s.,

Kategória: Materiály
Tagy: keramické stropy stropný systém
Zdieľať článok