Dodajte vášmu domovu šmrnc

07. 06. 2011
Zdieľať

Vitajte v krajine tisícich obrazov, tapiet a dobrého vkusu. Ak patríte medzi tých nadšencov, ktorí majú radi veľkú variabilitu, tak ponuke obrazov a tapiet portálu www.obrazynamieru.sk určite neodoláte. Je to jedinečná možnosť ako využiť svoju fantáziu naplno – už o pár dní budete môcť raňajkovať u Tiffanyho, užiť si krásny večer s priateľmi pod Eiffelovkou alebo vyčariť svojim deťom ich vlastný Disneyland. Ak sa totiž rozhodnete pre niektorý z viac ako 23 tisíc obrázkových motívov, už nebudete mať problém splniť si svoje sny.

— Advertorial portálu www.obrazynamieru.sk —

Obraz či tapeta?

Pri zariaďovaní domácnosti si môžete klásť otázku, čo sa viac hodí pre Vaše steny. Nádherný obraz, ktorý dotvorí atmosféru izby alebo fototapeta, ktorá jej dá úplne nový pocit? Fototapety sú vhodné na holé steny, alebo aspoň také, ktoré veľmi nezakrýva nábytok. Svoje uplatnenie nachádzajú zatiaľ zväčša v administratívnych budovách alebo verejných priestoroch, kde vyniknú práve vďaka väčšiemu priestoru. Do domácností volia ľudia skôr obrazy, ide však viac-menej iba o zvyk. Tých, ktorí sa neboja zariskovať a vyskúšať niečo nové, môže uspokojiť práve fototapeta, ktorá zmení celkový vzhľad miestnosti.


www.obrazynamieru.sk

www.obrazynamieru.sk
www.obrazynamieru.sk

 

Interiérovým dizajnérom bez hraníc

Pomocou obrazov a tapiet si môžete vytvoriť z každej miestnosti vášho domova svoju srdcovku. Ak ste si užili romantickú dovolenku v Benátkach a radi by ste sa do nich aspoň pohľadom vrátili, ozdobte svoju obývačkovú stenu napríklad obrazom s pestrofarebnou gondolou. O tom, že vo výbere a umiestnení obrazov a tapiet sa fantázii medze nekladú, nepochybuje ani David Plouhar, renomovaný interiérový dizajnér: „Obrazy na podlahe by som úplne nezavrhoval, niekedy môžu byť zaujímavým riešením interiéru.“


www.obrazynamieru.sk

www.obrazynamieru.sk
www.obrazynamieru.sk

 

Do 7 dní na vašej stene

Ak ste sa rozhodli potešiť niekoho obrazom na mieru, nemusíte sa obávať, že na oslavu prídete bez daru. Po zadaní všetkých vašich požiadaviek v rámci objednávky sa ihneď začína výroba obrazu, ktorý vám portál www.obrazynamieru.sk dokáže dodať už do siedmich dní.


www.obrazynamieru.sk

www.obrazynamieru.sk
www.obrazynamieru.sk

 

Praktické rady pre inštaláciu tapety:

Tapety môžete lepiť aj na steny, ktoré majú rôzne technické chyby, napríklad nerovnomernosť či menšie praskliny. Treba však dodržať pár základných pravidiel:
* Múr však musí byť vždy suchý, tapety nikdy nelepte na steny vlhké alebo dokonca s plesňou. Proti druhotnej plesni sú však tieto tapety už chránené protiplesňovými zložkami v lepidle.
* Nové tapety nikdy nelepte na staré tapety – tú je treba po navlhčení odstrániť špachtľou.
* Ak máte steny vymaľované, zistite, či sa niekde farba neodlupuje alebo nie je vo viacerých vrstvách na sebe. Ak áno, je treba starú farbu oškriabať, múr umyť silným čistiacim prostriedkom, nechať vyschnúť a zapraviť nerovnosti.


www.obrazynamieru.sk

www.obrazynamieru.sk
www.obrazynamieru.sk

Presný postup lepenia novej tapety nájdete na www.obrazynamieru.sk

Kategória: Dizajn Štýl
Tagy: Profimedia tapety
Zdieľať článok

Diskusia