Vždy poruke

07. 10. 2005
Zdieľať

Našimi domácnosťami ročne prejdú stohy novín a časopisov, ale nie vždy je čas prečítať si ich hneď, a tak sa často hromadia kdesi v kúte. Aby nám byty nehyzdili nevzhľadné a neforemné kopy, ktorým každú chvíľu hrozí, že sa zrútia a zavalia nás, potrebujeme niečo, čo dá všetko do poriadku – stojan na noviny! Nič nové pod slnkom, ale pre dizajnérov je to výzva vytvoriť dielko praktické, vkusné a moderné...

Vždy poruke

31598


Vždy poruke

31596

Stojan Press od talianskeho výrobcu Sintesi. Materiál: kostra čiernej alebo hliníkovej farby, koža podľa výberu čierna alebo „bulgar“ červená C2 koža. Cena 2729 Sk.
Predáva Ekoma design.
Stojan na noviny News od firmy Rexite je kombináciou hliníka a plastu. Cena 1435 Sk. Predáva TriForm Factory.


Vždy poruke

31599


Vždy poruke

31600

Plastový stojan na časopisy Marcel od firmy Alessi sa dá pripnúť napríklad na vaňu – ideálne miesto prečítať si v pokoji, vo voňavom kúpeli svoj obľúbený časopis. Cena 1170 Sk. Predáva Design Shopa, Atrium. Stojan na noviny Portariviste od firmy Kartel. Dizajn: Giotto Stoppino. Materiál: farebný plast. Cena bez DPH 4145 Sk. Predáva Konsepti.


Vždy poruke

31602


Vždy poruke

31603

Stojan na časopisy Graal od firmy Flai Group, dizajn: Roberto Pravato. Materiál: kovový rám v hliníkovej úprave, čerešňové drevo. Cena 9466 Sk. Predáva Sedya, Atrium. Stojan na časopisy Volos od firmy Flai Group. Materiál: ohýbané číre sklo na kovovom podstavci s hliníkovou úpravou. Cena 10011 Sk. Predáva Sedya, Atrium.

Kategória: Dizajn Doplnky
Tagy: časopisy noviny stojan stono
Zdieľať článok

Diskusia