Talianske dvere vo Vašom interiéri

23. 08. 2013
Zdieľať

Pohybovať sa vo svete exkluzívnych dverí FerreroLegno je stále jednoduchšie a zábavnejšie: môžete si vybrať z mnohých modelov ktoré uspokoja Vašu túžbu po zmene. Medzi širokou ponukou modelov sa určite nachádzajú aj Vaše dvere FererroLegno, ktoré odrážajú Váš štýl, zosobňujú Váš byt a sú vyrobené špeciálne pre Vás. Pre uľahčenie rozhodovania sme Vám pripravili pár dôvodov, prečo si vybrať dvere práve od FerreroLegno.

Pridaná hodnota

FerreroLegno. Meno spoločnosti je spojením mien zakladateľov a lásky k drevu, dva prvky, ktoré charakterizujú našu identitu. Hrdosť na taliansky pôvod je určujúcim bodom každého našeho rozhodnutia: administratívne centrum firmy je v Magliano Alpi, v Piemonte, kde sa z pôvodnej malej truhliarskej dielne vyvinul rozsiahly, stále rastúci výrobný komplex. Temperament ,,made in Italy´´ každých dverí sa prejavuje v prvotriednom dizajne, technologickej inovácií a v záruke solídnosti a spoľahlivosti, ktoré zaručujú miesto medzi najväčšími talianskymi výrobcami.


Talianske dvere vo Vašom interiéry

Talianske dvere vo Vašom interiéry
FererroLegno

Výrobné procesy

Neustále hľadáme nové, pokročilé metódy spracovania. Každodenná práca je vykonávaná strojmi a technológiami, avšak je stále podriadená ľudskej činnosti. Schopní a kompetentní odborníci dávajú každodenne k dispozícií svoje skúsenosti, obetavosť a najviac to, čomu sa hovorí pracovné nasadenie. Kladie sa dôraz na starostlivosť o zamestnancov, na ich profesionálny rast i na investície do moderných výrobných procesov.

Dizajn

Veľký dôraz sa kladie na estetickú hodnotu dverí. Ich podoba musí zodpovedať nárokom zákazníka a musí vyžarovať ušľachtilosť. Návrhárske centrum FerreroLegno ponúka otvorené inovačné riešenia, zamerané na prepojenie funkcionality a esteticko-architektonických požiadaviek. Dokonalé hrany, hry liniek, horizontálna a vertikálna kresba dreva: toto sú prvky, ktoré najlepšie charakterizujú jedinečnú vlastnosť dreva a vyjadrujú tendenciu, vkus a charakter. Tvary fascinujú a farby sú dekoratívne, ale dokonalé dvere musia mať viac. Skombinovaním estetiky a funkcionality sa otvára svet skutočnej krásy.


Talianske dvere vo Vašom interiéry

Talianske dvere vo Vašom interiéry
FererroLegno

Materiál

Esteticky dokonalé, teplé, živé, mimoriadne kvalitné drevo je základom úspechu dverí Ferrerolegno. Dlhoročné skúsenosti, vychádzajúce z tradície kvality, radia firmu FerreroLegno medzi elitu výrobcov dverí. Odborní nákupcovia surovín pre FerreroLegno vyberajú zo širokej ponuky talianskych a zahraničných drevín, a pri hodnotení pôvodu, zrelosti, textúry a dozrievaní dreva sa riadia prísnymi kontrolnými parametrami.

Detaily

Vyspelá firma je tá, ktorá je schopná realizovať požadovaný model  a vybaviť objednávku počas niekoľkých týždňov. Každé dvere sú v závode monitorované behom všetkých výrobných fáz a sú originálnym kusom vyrobeným špeciálne podľa priania zákazníka. Dvere Vám budú dodané so sprievodnou kartou obsahujúcou podrobné informácie o vlastnostiach výrobku. Je to v podstate identifikačný doklad o maximálnej spoľahlivosti produktu, a okrem zoznamu a popisu použitých materiálov obsahuje tiež pokyny k správnej montáži a bezpečnému používaniu dverí, ich údržbe a čisteniu.


Talianske dvere vo Vašom interiéry

Talianske dvere vo Vašom interiéry
FererroLegno

Kvalita

Po dreve, ako hlavné kritérium pri výrobe dverí FerreroLegno,  nasleduje presnosť. Nie centimeter, ani milimeter: jednotkou kvality firmy FereroLegno je desatina milimetru a pracovným nástrojom je mikrometer. Keby ste spočítali na hodiny a minúty čas venovaný kontrolám, presahoval by celkovú výrobnú dobu. Výsledkom sú dvere prepracované do najmenších detailov. Tí, ktorí každodenne montujú zárubne vedia, že s FerreroLegno je montáž vždy ľahká a rýchla. Tí, ktorí produkty FerreroLegno nakupujú, vedia, že sa môžu spoľahnúť na výrobok prepracovaný do najmenších detailov.

Dvere značky FerreroLegno majú vďaka dokonalému spracovaniu svoju osobitosť a zákazník má možnosť neobmedzeného výberu nie len na internetových stránkach spoločnosti, ale najnovšie už aj na Slovensku – v bratislavskom showroome firmy Dvere.eu. 

Dvere.eu, s.r.o.
Ružová dolina 21/C
821 08 Bratislava
Info: +421 919 222 777
e-mail: obchod@dvere.eu
www.dvere.eu

www.dvere.sk

Kategória: Štýl
Zdieľať článok

Diskusia