Augustový Môj dom v predaji

12. 08. 2014 Zdieľať

Najnovšie číslo časopisu Môj dom je ladené pestro a farebne – s farbami sa totiž dajú robiť v interiéri divy. Navyše sme tento mesiac pre vás pripravili aj praktické tipy do kuchyne a nápady na zveľadenie záhrady. Augustový Môj dom nájdete na stánkoch a v hypermarketoch od 1. augusta.

V najnovšom Mojom dome sme sa zamerali najmä na farby – trendové, atraktívne, ovplyvňujúce priestor a vytvárajúce atmosféru. Priblížime vám ich v originálnych farebných interiéroch, ale aj vo výberoch nábytku a doplnkov, ktorými si môžete vytvoriť  tú správnu atmosféru vo vašom byte či dome. Samozrejme, nechýbajú ani praktické tipy do záhrady a rady odborníkov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa pri stavbe domu.


Augustový Môj dom v predaji

1395839

 

V najnovšom Mojom dome nájdete:

Pravá stredomorská romantika

Interiér otvorený do átria a na okolité terasy, prírodné materiály, zemité farby, ale aj výhľad na more a skalnaté pobrežie vytvorili v tomto dome tú pravú podmanivú atmosféru Stredomoria. 


Augustový Môj dom v predaji

1396711

 

Chuť na farby

Hlavnou témou dnešných trendov sú kombinácie dvoch farieb na jednej ploche, na nábytku alebo v doplnkoch. Oddeľte ich ostrou líniou alebo nechajte jemne prechádzať jednu do druhej – inšpirovať sa môžete na stránkach augustového Môjho domu.


Augustový Môj dom v predaji

1396713

 

Ako sa z bludiska stal byt

Odkiaľ začať pri rekonštrukcii staršieho bytu a ako z priestoru vyťažiť maximum?  Tento mesiac prinášame v Mojom dome kreatívny návrh mladej architektky, ktorý prevrátil zamotanú dispozíciu naruby a prežiaril priestor svetlom a farbami.


Augustový Môj dom v predaji

1396717

 

Testujeme vysávače s cyklónom

Nové pravidlá EÚ zaväzujú výrobcov k vyššej účinnosti vysávania pri menšej spotrebe energie. Dokážu však úspornejšie vysávače zvládnuť rovnakú prácu ako doterajšie? V našom redakčnom teste sme sa pokúsili s predstihom zistiť odpoveď na túto otázku.


Augustový Môj dom v predaji

1396721

 

Dom v dome

Spojenie s prírodou bolo pre starších manželov hlavným lákadlom bývania mimo mesta. Architekti pre nich navrhli akýsi dom v dome, alebo objekt vstavaný v záhradnej stavbe – vznikli tak rozsiahle kryté terasy, ktoré im po veľkú časť roka umožňujú naplno si užiť čerstvý vzduch aj okolitú zeleň.


Augustový Môj dom v predaji

1396727

 

Jazierko si žiada atraktívne olemovanie

K príťažlivému vzhľadu jazierka výrazne prispieva vhodne zvolená a rozmiestnená zeleň. Pozrite sa spolu s nami, čo zvládli majitelia pri budovaní tohto jazierka na výbornú aj na čom by mali ešte popracovať. 


Augustový Môj dom v predaji

1396729

 

Ako si vybrať klimatizáciu

Hlavný cieľ je zrejmý – vychladiť priestor tak, aby ste sa aj v horúcich dňoch cítili doma príjemne. Čo si však všímať pri výbere okrem chladiaceho výkonu, vám poradíme v augustovom Mojom dome.


Augustový Môj dom v predaji

1396733

 

Predplatné časopisu Môj dom

Ukážka z časopisu:

 

Kategória: Aktuality
Tagy: časopis Môj dom nové číslo v predaji
Zdieľať článok