Baumit Star – zateplenie bez kompromisov

23. 10. 2015
Zdieľať

Staviť na istotu. To je želaním snáď každého stavebníka. Použitím tepelnoizolačného systému Baumit Star investujete do bezstarostnej budúcnosti. Nielenže ušetríte peniaze na znížených nákladoch na kúrenie, ale investujete aj do istôt pre ďalšie generácie.

Baumit Star predstavuje dokonalé riešenie, ktoré ponúka svojim užívateľom nielen harmonické prepojenie príjemnej vnútornej klímy a bezpečného bývania, ale aj dlhú životnosť a záruku najvyššej Baumit kvality. Je jedno či ide o novostavbu alebo rekonštrukciu, osvedčený a bezpečný Baumit systém spája v sebe tradíciu a inováciu s istotou.

Baumit Star – komfort a bezpečnosť

Srdcom systému je Baumit StarContact White – inovovaná biela lepiaca stierka novej generácie, ktorá je vhodná pre použitie v náročných poveternostných podmienkach počas spracovania i životnosti systému. Jedinečná kvalita stierky umožňuje nanášať povrchovú prefarbenú omietku priamo na vyzretú výstužnú vrstvu bez použitia penetračného náteru, čím znižuje náklady na novú fasády a šetrí čas.

S povrchovými úpravami v najširšej farebnej škále Baumit Life získa vaša fasáda originálny a štýlový vzhľad. Tepelnoizolačný systém Baumit Star je hviezdou medzi tepelnoizolačnými systémami Baumit.


Baumit Star – zateplenie bez kompromisov

Baumit Star – zateplenie bez kompromisov
Baumit, spol. s r.o.

Baumit Star:
•    Dlhá životnosť, vysoká odolnosť a bezpečnosť
•    Originál Baumit systém s najvyššou kvalitou
•    Teraz bez penetračného náteru

Viac na www.baumit.sk 

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia