B&O BeoPlay A9: Buďte originálni!
Zdroj: B&O

B&O BeoPlay A9: Buďte originálni!

22. 06. 2020 Zdieľať

Štvrtá generácia dizajnovo, aj technicky pozoruhodného reprosystému BeoPlay A9, „UFO na trojnožke“, je výkonným all-in-one digitálnym stereosystémom, kde dánsky výrobca ikonickej Hi-Fi techniky integroval najmodernejšie atribúty na prehrávanie a streamovanie hudby so sieťovou konektivitou a hlasovým ovládaním cez Google Assistant.

Pod krycou textíliou veľkej ozvučnice v celej škále farebných prevedení sa na okrajoch ukrývajú výškové a stredové meniče, kým centrálny basový menič je vzadu. Mikrofóny neslúžia len pre hlasové ovládanie, ale aj na kalibráciu miestnosti. BeoPlay A9 tak dokáže optimalizovať reprodukciu v aktuálnom interiéri.

B&O BeoPlay A9

Zdroj: B&O

Pomocou senzorov na vrchnej strane zmeníte hlasitosť, zastavíte prehrávanie, či preskočíte skladbu, ale to isté zvládnete aj pomocou aplikácie Bang & Olufsen, s možnosťou nastavenia multiroom reprodukcie.

Tento estetický skvost je sofistikovaným nástrojom pre kvalitný posluch hudby, ktorý uspokojí náročného Hi-Fi fanúšika a stane sa stredobodom pozornosti v priestore. Dnes si ho môžete vyskúšať a kúpiť oveľa jednoduchšie vďaka sieti predajní BIS audio v Bratislave, Banskej Bystrici a v Košiciach.

Kategória: Aktuality
Tagy: reproduktory
Zdieľať článok