Dizajnový krb CARA CS

24. 07. 2018
Zdieľať

Kúzlo ohňa v rovnováhe s estetikou a technikou. Dizajnový akumulačný krb Romotop CARA CS 03 reaguje na trendy a potreby modernej interiérovej architektúry. Citlivo vyvážené vonkajšie proporcie, čisté línie a dominujúce veľkoplošné trojstranné presklenie vytvára impozantný celok oslovujúce najnáročnejších zákazníkov.

Pre firmu Romotop je dôležité neustále posúvať odbor krbových vložiek a kachlí dopredu a tým berie na svoje plecia pozíciu lídra, ktorý určuje trendy v tomto odbore. Už počiatočný koncept ukazoval, že sa rodí v rukách našich konštruktérov niečo jedinečného, a to sa tiež aj splnilo.

Keďže sa v dnešnej dobe už nestavajú iné domy ako nízkoenergetické a pasívne, stalo sa štandardom, že firma Romotop opatrila všetky svoje výrobky CPV, teda centrálnym prívodom vzduchu, ktorý privádza vzduch do spaľovacej komory z exteriéru a tým nedochádza k spotrebe vzduchu v obytnej miestnosti. Veľakrát je potrebné zvýšiť akumuláciu stavby alebo jednoducho uchovať teplo na neskôr, preto je možné umiestniť akumulačné prvky nad ohniska, a tým zvýšite úžitkovú hodnotu celého vykurovacieho telesa.


Dizajnový krb Cara SK

Dizajnový krb Cara SK
Romotop

Naše krbové kachle a krbové vložky sú nielen krásne, ale tiež aj účinné. Menovitá účinnosť dizajnového kozuba CARA CS 03 je 82,1% a tepelný výkon za hodinu začína na 2,9 kW.

Viac informácií nájdete na www.romotop.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: akumulačné vykurovanie kozub
Zdieľať článok

Diskusia