Dokonalý celok z dokonalých elementov

19. 09. 2013 Zdieľať

Voda je základným elementom každej domácnosti. Spoločnosť RAVAK, popredný výrobca sprchových kútov a sanitárnych zariadení v strednej a východnej Európe, prvý krát predstavil na trhu svoje vodovodné batérie iba pred pár rokmi. Tie si už vďaka svojim elegantným tvarom, vysokej kvalite a primeraným cenám získali množstvo priaznivcov.

Výrazné tvary novej série batérií Chrome dokonale nadväzujú na oválne motívy všetkých hlavných komponentov ktorý zahŕňa vaňu, vaňovú zástenu, sprchové kúty a vaničky, odtokový žľab, umývadlá, nábytok a vodovodné batérie. 

Rozsiahly sortiment batérií Chrome štýlovo ozdobí každú kúpeľňu svojim jedinečným čistým dizajnom. Pri ich návrhu sa dizajnér zameral aj na využitie technologických inovácií – integrovaný prepínač pri vaňovej batérií, alebo napr. otáčanie dômyselnej vaňovej batérie smerom k stene, takže zbytočne nezaberá v kúpeľni miesto. V tejto polohe bude pri pustení vody tiecť sprcha. V klasickej polohe smerom do vane potečie voda z vaňovej batérie.


výklopná batéria

výklopná batéria
RAVAK Slovakia spol. s r.o.

Spoločnosť RAVAK testuje v priebehu výroby každú batériu a dbá na vysokú kvalitu použitých vstupných materiálov – mosadzné telo batérie je dokonale opracované a pokryté dostatočne hrubou vrstvou chrómu. Vysoká kvalita keramických kartuší, na ktoré poskytuje RAVAK 5-ročnú záruku, sa vyznačuje plynulým ľahkým chodom a dlhou životnosťou.


Dokonalý celok z dokonalých elementov

Dokonalý celok z dokonalých elementov
RAVAK Slovakia spol. s r.o.

 

Umývadlové stojankové batérie Chrome, cena od 120,- EUR 
Bidetová stojanková batéria Chrome, cena 141,- EUR 
Vaňová nástenná batéria Chrome s otočným ramienkom, cena 204,- EUR 
Sprchová nástenná batéria Chrome, cena 168,- EUR 
Podomietková batéria Chrome, cena od 117,- EUR 
Teleso pre podomietkové batérie R-box, cena 75,- EUR

Viac info na www.ravak.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: vodovodná batéria
Zdieľať článok