Domácnosť blízkej budúcnosti

28. 10. 2005
Zdieľať

Dňa 8. septembra 2005 sa v Stupave konala tlačová konferencia spojená s prezentáciou výrobkov spoločnosti BSH domáce spotrebiče. Koncern BSH je jedným z najväčších výrobcov domácich spotrebičov na svete, pričom okrem hlavných značiek Bosch a […]

Dňa 8. septembra 2005 sa v Stupave konala tlačová konferencia spojená s prezentáciou výrobkov spoločnosti BSH domáce spotrebiče. Koncern BSH je jedným z najväčších výrobcov domácich spotrebičov na svete, pričom okrem hlavných značiek Bosch a Siemens tvorí jeho portfólio ešte päť špeciálnych a šesť regionálnych značiek.

Renomovaná značka Siemens prináša na náš trh novú automatickú práčku WIQ 1433EU, ktorá bude bezpochyby patriť do absolútnej špičky. Nielen jej atraktívny dizajn, ale i technické funkcie dokážu osloviť a uspokojiť aj najnáročnejšieho užívateľa. Medzi jej hlavné prednosti nepatria iba tri „áčka“, ktoré hodnotia najnižšiu spotrebu energie (dokonca A plus), najvyššiu účinnosť prania a najúčinnejšie odstreďovanie, ale aj komfortný LCD-displej s ovládaním funkcií v češtine, tipy na pranie, možnosť nastavenia počtu otáčok po krokoch, veľmi jednoduchá obsluha a unikátny program impregnácie oblečenia.


Domácnosť blízkej budúcnosti

33225

V dnešnej elektronickej dobe je dôležité sledovať najnovšie technologické trendy aj pri výbere domácich spotrebičov. Najmä v kuchyni by mali byť spotrebiče moderné, čo iste ocenia nielen ženy, ale aj muži, ktorým priestor okolo sporáka nie je cudzí. V plnej miere to platí aj o chladničkách, ktorých charakteristickými vlastnosťami by mali byť predovšetkým variabilita a flexibilita. Prejavia sa nielen pri uskladňovaní čoraz viac rozšírených veľkých rodinných nákupov, ale aj vtedy, keď potrebujete vychladiť viac nápojov na vašu párty či uchovať väčšie množstvo čerstvých plodov po zbere vo svojej záhrade. Všetky tieto úlohy teraz hravo zvládne nová chladnička CoolFlexxible značky Bosch.


Domácnosť blízkej budúcnosti

33226

Na otázku, čo považujú za najväčší luxus, väčšina ľudí v aktívnom veku života odpovedá, že voľný čas. O dôvod viac, prečo si drahocenné hodiny ušetriť pre rodinu, priateľov, svoje koníčky a športové aktivity, a to napríklad aj na úkor často neobľúbených domácich prác. Jednou z nevyhnutných aktivít, ktorá zaberá pomerne veľa času a nepochybne nemá široký okruh priaznivcov, je vysávanie. Určite aj vám niekedy napadlo, aké by bolo skvelé mať vysávač, ktorý by dokázal úplne sám povysávať byt, dom či kanceláriu. Pred pár rokmi to bol len vzdialený sen, dnes sa však zmenil na realitu. Nový vysávač sensor cruiser VSR8000 značky Siemens vysáva totiž skutočne sám a vďaka nemu vám zostane viac času pre seba a vašich blízkych.

Kategória: Aktuality
Tagy: domáce spotrebiče domáci pomocníci domácnosť siem
Zdieľať článok

Diskusia