Evolúcia pokračuje

Evolúcia pokračuje

13. 02. 2006
Zdieľať

Za posledných 50 rokov zaznamenal svet televízorov veľký skok vpred. Obrovské zmeny odzrkadľuje aj nová séria televízorov Sony pod značkou BRAVIA. Tento rad využíva ako prvý na svete implementovaný najmodernejší LCD panel Sony siedmej generácie. […]

Za posledných 50 rokov zaznamenal svet televízorov veľký skok vpred. Obrovské zmeny odzrkadľuje aj nová séria televízorov Sony pod značkou BRAVIA. Tento rad využíva ako prvý na svete implementovaný najmodernejší LCD panel Sony siedmej generácie. Je charakteristický nielen širším zorným uhlom, ale aj rýchlejším ohlasom, ktorý zaručuje úplne plynulé pohyby, vďaka čomu sa maximalizuje dynamickosť filmov a športových scén.


Evolúcia pokračuje

44922

Okrem televízorov na Slovensku pribudla aj nová generácia volkmenov, ktoré v sebe spájajú vysokú kapacitu, výdrž, rýchle nabíjanie a multifunkčnosť. Ako potvrdzujú prieskumy, medzi nároky mladých ľudí na prenosné prehrávače okrem technických parametrov patria aj ergonomický tvar a atraktívny dizajn. Týmto požiadavkám sú podriadené nové volkmeny Sony s prezývkou Bean.

Kategória: Aktuality
Tagy: televízor
Zdieľať článok

Diskusia