Žena píše na notebooku za stolom.
Zdroj: iStock

Hľadáme posilu do nášho redakčného tímu na pozíciu externý redaktor/externá redaktorka

13. 10. 2023
Zdieľať

Milujete prácu so slovami? Máte vzťah k architektúre, interiérovému dizajnu, záhrade či témam, týkajúcim sa každodenných problémov v domácnosti? Chcete sa o svoje skúsenosti deliť s ostatnými? Možno je táto ponuka práve pre vás.

Hľadáme externého redaktora/externú redaktorku do redakčného tímu vydavateľstva Jaga pre web mojdom.sk.

Čo to v praxi znamená?

Vašou náplňou práce bude písanie a včasné odovzdanie článkov na dohodnuté témy. Privítame, ak ani vy nebudete zaháľať a prinesiete vlastné nápady na témy, ktoré sa týkajú čohokoľvek spojeného s bývaním a domácnosťou. 

Mesačný počet článkov, ich rozsah, ako aj záverečná finančná odmena je vecou vzájomnej dohody. Ak však máte konkrétnu predstavu, pokojne nám o nej napíšte a my sa pokúsime nájsť spoločnú cestu.

Čo očakávame?

Ceníme si čestnosť, spoľahlivosť, precíznosť a otvorenú komunikáciu. Nie je nad to, ak redaktor dobré pozná svoje remeslo, a to nielen z hľadiska tvorby autorského článku, ale aj všeobecného rozhľadu, presnosti informácií či spisovnosti prejavu. Ak teda máte predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii, bude to pre vás výhodou.

Čo robiť, ak vás táto ponuka oslovila?

  • Pošlite nám správu s výstižným popisom o sebe. Uveďte, prečo vás táto ponuka oslovila a čo vás zaujíma na téme bývania či starostlivosti o domácnosť. Ak máte nejaké hobby, ktoré sa týka vyššie spomínaných tém, prípadne skúsenosti s obnobnou prácou, určite ich nezabudnite spomenúť.
  • Spolu so správou nám zašlite aspoň dve ukážky vašich autorských článkov. Ideálne, ak sa budú týkať tém, ktorým sa zvykneme venovať na našom webe.
  • Premyslite si a napíšte, akým témam či oblastiam by ste sa chceli autorsky venovať a koľko článkov by ste za mesiac vedeli odovzdať.
  • Pripojte aj konkrétne návrhy tém na články, ktoré by ste vedeli v najbližšom období spracovať. Pre inšpiráciu si pokojne prelistuje našu webovú stránku, ale neobmedzujte sa len na to, čo tam nájdete. Ak máte pocit, že nejaký obsah chýba a chceli by ste sa do neho pustiť, neváhajte nám o tom napísať.
  • Všetko to odošlite na email daniela.marcinova@jaga.sk najneskôr do 27. 10. 2023.

Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov.

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok
Prístavba k domu: Čo potrebujete vedieť?Dom z tehly

Prístavba k domu: Čo potrebujete vedieť?

Poschodový rodinný dom: 5 inšpirácií s plochou strechouDom z tehly

Poschodový rodinný dom: 5 inšpirácií s plochou strechou

Murovaný záhradný krb: 11 inšpirácií pre začiatočníkovDom z tehly

Murovaný záhradný krb: 11 inšpirácií pre začiatočníkov

Dom s vlastnou vyhliadkovou vežouDom z tehly

Dom s vlastnou vyhliadkovou vežou

Diskusia