Fasády ako zo škatuľky

Fasády ako zo škatuľky

23. 06. 2009
Zdieľať

Aj pre tohtoročnú stavebnú sezónu pripravila spoločnosť JUB niekoľko noviniek na povrchové úpravy fasád. Jednou z nich je siloxanová akrylátová hladená omietka UNISIL G so zrnitosťou 1,0; 1,5; 2,0 a 2,5 mm. Omietka je vodoodpudivá, […]

Aj pre tohtoročnú stavebnú sezónu pripravila spoločnosť JUB niekoľko noviniek na povrchové úpravy fasád. Jednou z nich je siloxanová akrylátová hladená omietka UNISIL G so zrnitosťou 1,0; 1,5; 2,0 a 2,5 mm. Omietka je vodoodpudivá, odolná proti poveternostným vplyvom, veľmi elastická, nehorľavá a paropriepustná, vhodná na vysoké objekty vystavené náročným podmienkam. Bude sa dodávať v 348 farebných odtieňoch (a ďalších podľa výberu zákazníkov).

Ďalšou novinkou je silikónová hladená omietka NANOSIL G, ktorá je – ako už jej názov prezrádza – vyrobená nanotechnológiou. Omietka sa bude dodávať so zrnitosťou 1,5; 2,0 a 2,5 mm v 162 farebných odtieňoch (a ďalších podľa výberu zákazníkov). Tiež je vhodná na vysoké objekty vystavené náročným podmienkam. Vyznačuje sa dobrou elasticitou, je nehorľavá a paropriepustná. K jej najväčším prednostiam patria vysoká odolnosť proti poveternostným vplyvom a výborná vodoodpudivosť spojená s mimoriadnou samočistiacou schopnosťou.

Treťou novinkou je nová zrnitosť 3,0 mm a nové odtiene obľúbenej mramorovej akrylátovej omietky KULIRPLAST.

Kategória: Aktuality
Tagy: fasáda
Zdieľať článok

Diskusia