23. 09. 2013 Zdieľať

Potrebujete riešiť svoje bývanie, ale obávate sa prípadného rizika v spojitosti s dlhoročným finančným záväzkom? Wüstenrot stavebná sporiteľňa priniesla nedávno na slovenský trh novinku.

Úver na bývanie až do 200.000 eur, zabezpečený nehnuteľnosťou, s garanciou úroku 3,99 % p.a. počas medziúveru a 4 % p.a. počas stavebného úveru. Už si nemusíte vyberať medzi nižším úročením úveru alebo dlhšou fixáciou úroku. Teraz môžete mať oboje, takmer na počkanie. Úročenie a dohodnutú výšku splátky Wüstenrot garantuje na viac ako dve desaťročia. Je to najdlhšia zvýhodnená fixácia na trhu. Istota je nevyčísleným, ale významným bonusom, ktorý dostanete. Presne viete, koľko budete splácať v súčasnosti, ale aj o 10 – 20 rokov, nemusíte sa preto obávať nečakaného zvýšenia nákladov. Zvýhodnený úver na bývanie s extra dlhou garanciou plus darček – nákupná poukážka v hodnote 50 eur – je špeciálna ponuka časovo limitovaná do 31. októbra 2013.

Navyše, kto bude mať vo WSS do konca októbra schválený akýkoľvek medziúver zaručený nehnuteľnosťou a do 30.11.2013 požiada o jeho čerpanie, bude zaradený do žrebovania o 5 špičkových tabletov.

www.wuestenrot.sk 

 

Kategória: Aktuality Legislatíva a financovanie
Zdieľať článok