Modra strecha recenzie stavebne firmy
Zdroj: www.modrastrecha.sk

Hľadáte reálne recenzie na stavebné firmy a živnostníkov? Máme pre vás riešenie!

22. 08. 2022 Zdieľať

Stavba domu je výzvou, ktorej sa mnohí z nás nemôžu dočkať. Správny výber materiálov, farieb či nábytku premenia každý interiér na domov. To však nie je všetko. Základom je spoľahlivá stavebná firma a dodávatelia.

Neponáhľajte sa s ich výberom. Overte si firmy na základe skúsenosti reálnych ľudí. Ak hľadáte recenzie na stavebnú firmu, remeselníka či dodávateľov, Modrá strecha je tým správnym miestom.

Skvelá vec na stavbe vášho vysnívaného domu je, že si môžete vybrať každý malý detail a naplánovať si všetko, po čom ste kedy túžili. Ak si však nedáte pozor, môžete na ceste za vytúženým domovom urobiť nasledovné zásadné chyby.

Pozor na výber neoverenej stavebnej firmy

Najväčšou chybou, ktorú môžete urobiť, je vybrať si neoverenú stavebnú firmu. Rozhodli ste sa dôverovať niekomu, o kom ste nenašli zaručené informácie? Uvedomte si, že títo ľudia budú mať na starosti celý proces. Uistite sa, že ste výberu venovali dostatok času a že vaše peniaze nevyletia hore komínom. 

Opýtajte sa známych, ktorí už stavbu alebo rekonštrukciu majú za sebou. Ak vo vašom okolí ešte nikto nestaval, opýtajte sa na internete. Najväčšie diskusné fórum o bývaní na Slovensku, Modrá strecha, poskytuje priestor pre všetky vaše otázky. Opýtajte sa tisícov používateľov na skúsenosti pri stavbe domu, preverte si vybraných stavebných dodávateľov, vyhľadajte si skutočné recenzie. Okrem spokojných klientov by každá firma mala mať dostupné ukážky svojich projektov, kvalitne pripravený reklamačný poriadok a jasne stanovené zmluvné podmienky.

stavebná dokumentácia

Zdroj: istock.com

Oplatí sa stavať svojpomocne?

Oplatí. Ak máte množstvo voľného času, pevné nervy a dostatok financií. Ak by ste sa opýtali používateľov na Modrej streche na ich názor, zhodli by sa, že opätovne by do svojpomocnej stavby domu už nešli. Ovplyvnilo to ich zdravie, rodinné vzťahy a v mnohých prípadoch minuli viac, ako očakávali.

modra strecha diskusne forum

Zdroj: www.modrastrecha.sk

Áno, niektoré drobné veci si môžete urobiť aj vo vlastnej réžii. No pri dôležitých častiach, akými sú základy, siete či kvalitná strecha, by ste sa mali spoľahnúť na odborníkov. Modrá strecha vám toto všetko ponúka. Od inšpirácií a reálnych fotografií domov, bytov či záhrad, až po skutočné recenzie, tipy na stavbu, rekonštrukciu a dobré rady pre každého, kto hľadá dodávateľa, firmu a remeselníka.

modra-strecha-diskusne-forum-nova-diskusia

Zdroj: www.modrastrecha.sk

Ako pridať otázku do fóra na Modrej streche?

Postup je jednoduchý. Stačí sa prihlásiť alebo bezplatne registrovať na Modrej streche, otvoriť si Fórum a jednoduchým klikom na možnosť “Nová diskusia” pridáte svoju otázku. Na výber máte z viac ako 50 kategórií (pred stavbou, rodinný dom, byt, stavba, rekonštrukcia, interiér, financovanie, zmluvy, záhrada, hobby, domácnosť a podobne).

Zdroj: PR článok www.modrastrecha.sk

Kategória: Aktuality Legislatíva a financovanie
Tagy: projekty domov stavba domu stavebné práce
Zdieľať článok