Hrajte sa so svetlom

22. 07. 2016 Zdieľať

Predstavte si domácnosť, ktorá svetlom reaguje na vaše pocity a potreby. Dokáže pozitívne ovplyvniť náladu, správanie a každodenné rutinné aktivity. Zabudnite ale na bežné žiarovky, tie okrem svietenia rovnakým svetlom nedokážu nič iné.

Philips Hue je inteligentný systém svietidiel a žiaroviek, ktorý ovládnete z pohodlia svojej sedačky, alebo priamo v spálni, hneď ako sa ráno prebudíte. Pomocou aplikácie môžete svetlo prispôsobiť aktuálnemu momentu a svojej nálade. Svetlá Philips Hue vám pomôžu dobiť svoju energiu, sústrediť sa pri učení, budú jemné k vašim očiam pri večernom čítaní a relaxácii. 


Hrajte sa so svetlom

Hrajte sa so svetlom
Philips

Novinkou v portfóliu je kategória Hue White Ambiance. Tieto žiarovky a svietidlá vás sprevádzajú počas celého dňa. Vďaka nim sa prebúdzate pri prirodzenom svetle, prípadne máte k dispozícií celú škálu bieleho svetla. Možno ste si všimli, že počas slnečných dní máte lepšiu náladu a svet sa zdá krajší. Práve preto by ste mali mať doma svetlo, ktoré nahradí príjemné odtiene denného slnečného svitu a navodí tak príjemnú náladu vám aj vašim blízkym. Tento systém vie dokonale prispôsobiť svetlo vašim potrebám vďaka spojeniu so stále viac rozšírenými športovými náramkami a chytrými hodinkami, ktoré sledujú vašu fyzickú aktivitu. Vďaka tomu vedia vo vhodnom momente vyslať do systému Hue jasný príkaz – stlmiť svetlo, keď je váš organizmus pripravený na spánok, alebo postupne zvyšovať svetelný jas presne vtedy, keď sa nachádzate v ľahšej fáze spánku, aby ste sa zobúdzali oddýchnutí a plní energie, namiesto zobúdzania sa tradičným pípaním budíka.


Hrajte sa so svetlom

Hrajte sa so svetlom
Philips

Vytvorte si vlastnú atmosféru zo širokej škály prirodzených bielych farieb svetla. S pomocou aplikácie pre smartfóny a tablety si zvolíte ľubovoľný odtieň bieleho svetla – od studeného svetla (6 500 K) až po relaxačné teplé biele svetlo (2 200 K), vhodné napríklad na prácu vo večerných hodinách, či na čítanie obľúbenej knižky. Philips má okrem klasických žiaroviek v ponuke aj stropné svietidlá a stolové lampy, ktoré si môžete umiestniť napríklad na nočný stolík hneď vedľa svojej postele. Kolekcia Hue White Ambiance bola stvorená pre praktických užívateľov, ktorí nepotrebujú meniť farbu svetla a zároveň nechcú kvôli vypínaniu alebo stlmeniu svetla nutne siahať po smartfóne. Priamo v štartovacom balíku sa totiž nachádza aj ovládač Hue Dimmer Switch, ktorý svojimi štyrmi tlačidlami dokáže svetlo na diaľku vypnúť, zapnúť, prípadne meniť jeho intenzitu. 


Hrajte sa so svetlom

Hrajte sa so svetlom
Philips


Hrajte sa so svetlom

Hrajte sa so svetlom
Philips

Viac na www.philips.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: Philips svetlo svietidlá ziarovky
Zdieľať článok