MORA vstupuje na trh s historicky prvým radom malých domácich spotrebičov MORA PREMIUM

04. 07. 2014 Zdieľať

V minulosti bola táto značka na Slovensku spájaná najmä s klasickými sporákmi. V novodobej histórii k nim pribúdali moderné kuchynské spotrebiče za dostupné ceny, ako napríklad sklokeramické dosky, chladničky, mikrovlnné rúry, umývačky, odsávače pár a rôzne vstavané spotrebiče.

V rýchlovarnej kanvici MORA (modely KP 173 X a KP 170 B) s objemom 1,7 litra je horúca voda na zaliatie v priebehu pár minút. Snímateľný a umývateľný filter vodného kameňa zamedzuje usadzovaniu vodného kameňa. Užívateľský komfort a bezpečnosť zvyšuje otváranie veka tlačidlom a ochrana pred prehriatím.

Hriankovač MORA (modely TP 903 X a TP 900 B) je vybavený nielen funkciou na opekanie, ale aj rozmrazovanie a vysunuteľným roštom pre ohrev pečiva. Hriankovač má nastaviteľnú úroveň opečenia. Steny spotrebiča zostávajú stále studené.Nechýba tlačidlo Stop pre okamžité vysunutie, ani vyberateľný podnos na omrvinky, ktorý uľahčuje údržbu a čistenie.

Tyčový mixér MORA (modely MSP 603 X a MTP 600 X) má elegantný nerezový plášť, nerezovú čepeľ a odnímateľnú nerezovú mixovaciu nohu, ktorú možno ľahko po každom použití umyť. Tyčový mixér MORA MSP 603 X je naviac vybavený nerezovou šľahacou metlou, pollitrovou plastovou nádobou a sekacím nástavcom s nádobou s objemom 600 ml. Výhodou je tichá prevádzka a možnosť plynule regulovať výkon.

Prípravu šľahačky, nadýchaného cesta alebo zemiakovej kaše zvládne s ručným šľahačom MORA (model MRP 350 X) každý. Ručný šľahač s elegantným nerezovým plášťom má vo výbave dve extra silné šľahacie metly a hnetacie háky.


MORA PREMIUM

MORA PREMIUM
Gorenje

Viac informácií, vrátane fotografií, nájdete na www.mora.sk/male-domace-spotrebice

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok