Muž vyberá z autochladničky plnej nápojov plechovku.
Zdroj: Orava

Šikovná prenosná chladnička od značky Orava môže byť vaša. Zapojte sa s nami do súťaže!

01. 07. 2024 Zdieľať

Letné prázdniny sú skvelým časom na výlety do prírody, na chatu, k vode či na dovolenku. A pri takýchto dobrodružstvách nesmie chýbať ani osviežujúci nápoj či čerstvé jedlo. Vysoké teploty však vedia našu snahu o chutné občerstvenie rýchlo pokaziť. Aby ste tomu vyhli, pribaľte so sebou na cesty i šikovnú autochladničku.

Do našej prázdninovej súťaže o cestovnú autochladničku od spoločnosti Orava ste sa mohli zapojiť odpovedaním na súťažnú otázku. Súťaž trvala do 14. 7. 2024.

Šťastnou výherkyňou autochladničky sa stáva Miroslava B. zo Zvolena.

Výherkyni srdečne blahoželáme!

Cestovná autochladnička Orava TF-200.

Zdroj: Orava

Hlad a smäd váš už na cestách za letnými dobrodružstvami nedobehnú

V lete trávime veľa času v exteriéri – pikniky v prírode, kúpanie pri vode, kemping doma aj zahraničí. Autom zdolávame nemalé vzdialenosti, aby sme sa dostali do vysnívaných dovolenkových destinácií. Hlad a smäd však nespia. A nie všade, kde sa práve nachádzate, si môžete kúpiť to, čo máme najradšej – obľúbený vychladený nápoj, či jedlo pre dieťa podľa jeho gusta. Vtedy sa hodí mať vlastný príručný bufetprenosnú autochladničku Orava TF-200. Je vybavená termoelektrickým chladiacim boxom a má objem až 20 litrov, takže do nej hravo zmestíte aj väčšie zásoby, aby vás na cestách za letnými radovánkami nedobehol ani smäd, ani hlad. Vďaka veľkorysej výške sa do nej vojdú aj 1,5-litrové fľaše s dokonale vychladenými nápojmi. Potraviny a nápoje chladí tento elektrospotrebič až 12 °C pod teplotu okolia. Okrem chladenia však dokáže potraviny aj ohriať, a to až do teploty 55 °C. To ocenia na výletoch hlavne rodiny s malými deťmi. Záto jej schopnosť bude na nezaplatenie aj výletoch počas treskúcej zimy. Orava TF-200 má vysokokvalitnú izoláciu veka a celého tela, disponuje aj Eco režimom, funguje na zapojenie do elektrickej siete v dome, byte, chatke, ale aj v aute či v karavane (má duálne napájanie 12 V/230 V). Nápoje a jedlo udrží v optimálnej teplote aj hodinku dve po odpojení zo siete. Váži len 3,2 kg a má šikovnú vyklápaciu rukoväť pre pohodlný transport.

www.orava.eu

Kategória: Súťaže
Tagy: chladničky
Zdieľať článok
Od tradičnej polievky po zaváranie: 4 vynikajúce recepty z kyslej kapustyUrob si sám

Od tradičnej polievky po zaváranie: 4 vynikajúce recepty z kyslej kapusty

Týmto postupom získate sadeničky muškátov zo semien. Nepremeškajte najvhodnejšie obdobie!Urob si sám

Týmto postupom získate sadeničky muškátov zo semien. Nepremeškajte najvhodnejšie obdobie!

Takto sa zbavíte lístia a získate dokonalý prírodný substrát. Jeho výroba má len tri krokyZáhrada

Takto sa zbavíte lístia a získate dokonalý prírodný substrát. Jeho výroba má len tri kroky

Nefrolepka – retro papraď, ktorá obľubuje vlhkejší interiér a čistí vzduch od formaldehyduZáhrada

Nefrolepka – retro papraď, ktorá obľubuje vlhkejší interiér a čistí vzduch od formaldehydu