Náter fasády? Žiadny problém!

Náter fasády? Žiadny problém!

23. 04. 2007
Zdieľať

Ak chcete dosiahnuť optimálny výsledok náteru fasády, mali by ste sa riadiť dvoma radami. Ta prvá sa týka dobre pripraveného podkladu, tá druhá vhodne zvolenej náterovej hmoty. Penetračný náter s výrobkom AT-Grund od firmy HET […]

Ak chcete dosiahnuť optimálny výsledok náteru fasády, mali by ste sa riadiť dvoma radami. Ta prvá sa týka dobre pripraveného podkladu, tá druhá vhodne zvolenej náterovej hmoty. Penetračný náter s výrobkom AT-Grund od firmy HET zlepšuje priľnavosť fasádnej farby k podkladu, zjednocuje a znižuje nasiakavosť podkladu a čiastočne sa podieľa i na jeho spevnení. Znižuje aj riziko farebných odchýlok výsledného náteru. Ide o koncentrovaný hĺbkový penetračný náter na úpravu podkladu pred nanesením akrylátových farieb, disperzných lepidiel a tmelov na vonkajšie i vnútorné použitie.


Náter fasády? Žiadny problém!

88775

Jemná akrylátová fasádna farba HET Mikral sa potom môže nanášať na fasádu Airless striekaním, čo je rýchla a presná technika na nanášanie fasádnych farieb aj na veľké plochy. Vyniká vysokou odolnosťou (je umývateľná) a krycou schopnosťou, dobre prepúšťa prirodzenú vlhkosť a rýchlo schne. Okrem základného bieleho vyhotovenia sa Mikral (ako Mikral 100) dodáva tiež v troch bázach, vďaka ktorým sa dofarbovanie v tónovacích automatoch stáva finančne veľmi zaujímavé. Ďalšie praktické tipy nielen na lepšiu prácu s farbami nájdete na www.het.sk.

Kategória: Aktuality
Tagy: aktualhet farba fasáda náter
Zdieľať článok

Diskusia