Nezávislé chladenie a mrazenie

Nezávislé chladenie a mrazenie

28. 08. 2006
Zdieľať

V horúcom lete prišla spoločnosť Samsung na trh s chladivou inováciou pod názvom Samsung TWIN Cooling system™. Chladničky s týmto systémov majú dva nezávislé výparníky poháňané jedným kompresorom, dodávajú teda chladný vzduch zvlášť do chladiaceho […]

V horúcom lete prišla spoločnosť Samsung na trh s chladivou inováciou pod názvom Samsung TWIN Cooling system™. Chladničky s týmto systémov majú dva nezávislé výparníky poháňané jedným kompresorom, dodávajú teda chladný vzduch zvlášť do chladiaceho a zvlášť do mraziaceho priestoru. Toto riešenie ponúka hneď niekoľko výhod: Vďaka dvom výparníkom a dvom ventilátorom sú chladiaci a mraziaci priestor nezávislé, takže sa v nich nemiešajú pachy a v každom priestore sa udržiava optimálna teplota zvlášť. Keď napríklad otvoríte dvere na chladničke a stúpne v nej teplota, chladiť sa začne len tento priestor, vďaka čomu je ochladenie rýchlejšie a energeticky menej náročné. Vlhkosť v chladničke sa udržiava na požadovanej hladine (43 %), keď sa zachováva čerstvosť zeleniny a potravín. Chladný vzduch nútene distribuuje do každého kúta chladničky inovatívny systém chladenia Multi Flow (viacsmerové prúdenie); na starosti s odmrazovaním môžete zabudnúť vďaka technológii zvanej No Frost – výparníky sa pravidelne automaticky rozmrazujú.


Samsung ponúka technológiu TWIN Cooling vo viacerých modeloch chladničiek – v Side-by-side od 46990 Sk a v kombinovanej chladničke s mrazničkou dole od 36990 Sk.

Viac informácií na stránke www.samsung.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: chladničky
Zdieľať článok

Diskusia