Niekoľko plusov

Niekoľko plusov

22. 09. 2008
Zdieľať

Extra veľké a super ploché sprchovacie vaničky od značky Kaldewei, určené na inštaláciu do úrovne podlahy, znamenajú pre kúpeľňu hneď niekoľko plusov: sú pohodlné, odolné, bezpečné a hygienické. Takmer 2,2 m2 je naozaj veľkorysý priestor na sprchovanie, […]

Extra veľké a super ploché sprchovacie vaničky od značky Kaldewei, určené na inštaláciu do úrovne podlahy, znamenajú pre kúpeľňu hneď niekoľko plusov: sú pohodlné, odolné, bezpečné a hygienické. Takmer 2,2 m2 je naozaj veľkorysý priestor na sprchovanie, inštalácia v úrovni podlahy zaručuje jednoduché a bezpečné vstupovanie aj vystupovanie v každom veku, dokonca aj na vozíku. Vďaka elegantnému dizajnu sa vaničky XXL perfektne hodia do každej modernej kúpeľne – či už do priestorovo veľkorysej, alebo malej (namiesto nepohodlnej malej vane). Oceľ hrubá 3,5 mm zaručuje stabilitu, jednoliaty smaltovaný povrch sa ľahko čistí, je odolný proti poškrabaniu, nárazom aj oderu.

Väčšiu bezpečnosť pri pohybe dosiahnete celoplošnou nekĺzavou úpravou. Modely Kaldewei Superplan XXL a Duschplan XXL sú v ponuke v rozmeroch od 70 × 140 cez 150 × 150 až po 90 × 170 cm.

Kategória: Aktuality
Tagy: kaldewei sprchy
Zdieľať článok

Diskusia