Nové rozmery pre vaše steny

Nové rozmery pre vaše steny

30. 08. 2011 Zdieľať

Pri zariaďovaní interiérov by mal byť ponechaný čo najväčší priestor fantázií. Steny môžu byť vyzdobené od nádherných momentiek voňavého Provensálska v kuchyni až po popartové reprodukcie Warhola v obývačke. Každá izba by bude mať svoju osobitú atmosféru a pocit.

Portál www.obrazynamieru.sk prináša viac ako 23 000 motívov pre vaše nové obrazy alebo tapety. Fotografie sú tematicky zoradené podľa skupín od prírody, cez krásne pohľady z veľkomiest až po reprodukcie známych umelcov minulých storočí. Veľmi užitočná je aj funkcia výberu podľa izby. Systém vám poradí čo sa hodí do detskej izby, jedálne či dokonca kúpeľne.

V ponuke sú rozmery od 30×45 až po 210×140 cm. Zaujímavosťou je blind rám, ktorý zobrazí vašu fotografiu v plnom formáte inovatívnou metódou. Po zadaní všetkých parametrov sa ihneď začína proces výroby obrazu, aby už o 7 pracovných dní visel na vašej stene.

Ponuku obrazov z viac ako 23 000 motívov dopĺňa možnosť veľkoformátovej tlače vlastných fotografií. Ak ste obzvlášť hrdí na výnimočný záber z dovolenky, tak www.obrazynamieru.sk vám z neho spravia do niekoľkých dní nové umelecké dielo pre vašu domácnosť.

Kategória: Aktuality
Tagy: obrazy
Zdieľať článok