Plochá škridla za výnimočnú cenu

22. 09. 2017 Zdieľať

Plochá keramická škridla Domino od nemeckého výrobcu Creaton je detail, ktorý podčiarkne moderný vzhľad domu.

Maloformátová strešná krytina Domino prináša na strechu neodolateľnú kombináciu moderného vzhľadu a prvotriednej kvality keramickej krytiny. Jej čisté línie elegantne vyniknú najmä v atraktívnom sivom alebo čiernom prevedení. Krytinu Domino možno použiť už od sklonu strechy 15° (pri vodotesnom podstreší). Uplatní sa tak na rekonštrukciách, ako aj na novostavbách.


Plochá škridla za výnimočnú cenu

Plochá škridla za výnimočnú cenu
Creaton SEE Slovensko

Z kvalitných surovín ju za pomoci špičkovej technológie vyrába tradičný nemecký výrobca Creaton. Vďaka vysokej kvalite výroby sa na funkčné vlastnosti keramických škridiel vzťahuje záruka 50 rokov.

Široká ponuka farieb

Atraktívna hladká pálená krytina Domino je dostupná vo viacerých atraktívnych farebných odtieňoch a povrchových úpravách. Vysoká teplota pri výpale tiež zaručuje, že povrchová úprava (glazúra alebo engoba) s keramikou dokonale splynie. Vďaka tomu škridla nadobudne farebnú stálosť, ktorá vydrží niekoľko generácií.  

Jesenná akcia na novú strechu

Do konca septembra možno model škridly Domino zakúpiť za zvýhodnenú cenu. Jesenná predajná akcia sa tiež vzťahuje na model Futura a všestranné veľkoformátové škridly Titania a Maxima. Zákazníci na západnom Slovensku si so zaujímavou zľavou môžu objednať aj prémiovú škridlu Magnum. Okrem keramickej krytiny kúpite výhodne aj betónovú škridlu CREATON v predajniach stavebnín zmluvných partnerov Creaton SEE Slovensko.

www.creaton.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: creaton keramické škridly strecha strešné krytiny
Zdieľať článok