Preč s boľavou chrbticou

Preč s boľavou chrbticou

09. 03. 2013 Zdieľať

Každý vie, aký je spánok dôležitý. Vďaka zdravému spánku získavame dostatok energie na ďalší deň a možno aj nejaký ten rôčik života navyše. K tomu všetkému nám pomáhajú správne matrace a postele, ktoré výrobcovia v týchto dňoch predstavujú na veľtrhu nábytku a nábytkových doplnkov Nábytok a bývanie.

Nepodceňujte kvalitné materiály a zlepšite si kvalitu spánku. V  sortimente spálňového nábytku dominovali najmä matrace a drevené postele. 


Nábytok a bývanie 2013

Nábytok a bývanie 2013

 

Novinky vo vykurovacej technike

Hoci sa vykurovacia sezóna končí, záujem o kozuby a pece neutícha ani počas jarného a letného obdobia. Na zvýšený dopyt reagujú mnohé firmy a do svojho portfólia zaraďujú novinky na pevné palivo, plyn či obnoviteľné zdroje. 

Nábytok a bývanie 2013

Nábytok a bývanie 2013

 
Jedným z najväčších výrobcov keramických kachieľ v Európe je firma Hein & spol. V jej sortimente nájdete predovšetkým tradičné kachle na stavbu klasických kachľových pecí, kozubov a kuchynských sporákov. Významná je však aj výroba dizajnovej veľkoplošnej keramiky na realizáciu moderných pecí. Kachle Hein sú súčasťou všetkých kozubových pecí značky Romotop s keramickým obkladom. Ponuku tejto spoločnosti nájdete v pavilóne M1.

Nábytok a bývanie 2013

Nábytok a bývanie 2013

 
Kachľové pece Alako (na obrázku vľavo) sa ponúkajú aj vo verzii s teplovodným výmenníkom, preto ich možno využiť aj v menších objektoch, ktoré sa takto môžu kompletne vykurovať. 
 
Kachľové pece Barraca (na obrázku v strede) sú kombináciou keramických kachieľ Hein a kozubovej vložky Romotop KV 6.6.2. Majú vysokú vykurovaciu schopnosť aj samotný výkon. 
 
Kachľová pec Hein (na obrázku vpravo)

Nábytok a bývanie 2013

Nábytok a bývanie 2013

 
Kozubové kachle Malaga môžu vďaka zvolenej farbe keramiky získať moderný, ale aj rustikálny vzhľad. Na veľtrhu sa ponúkajú s 10-percentnou výstavnou zľavou.  

Nábytok a bývanie 2013

Nábytok a bývanie 2013

 
Získajte voľnú vstupenku
Ak ste ešte veľtrh nenavštívili, získajte voľnú vstupenku kúpou časopisu Môj dom. V pavilóne M3 si môžete objednať aj jeho predplatné za výhodnú cenu a spolu s ním získate atraktívne darčeky. 

Preč s boľavou chrbticou

1197227
www.bellarose.sk

 
Vstupenky sú zlosovateľné a vyhrať môžete nábytok do celého bytu od spoločností MEUBLE, s. r. o., a Fines, a. s., ako aj ďalšie ceny. Ceny sa budú žrebovať 10. 3. 2013 o 12.00 h v pavilóne M5.
 
Veľtrh je otvorený od 5. 3. do 10. 3. 2013, denne od 9.00 do 18.00 h (v nedeľu 10.3. do 15.00 h). 
 
Viac informácií nájdete tu.
 
Kategória: Aktuality
Tagy: bývanie spálňa veľtrh vykurovanie výstava
Zdieľať článok