Príjemné teplo domova

28. 09. 2018
Zdieľať

Kúzlo ohňa v rovnováhe s estetikou a technikou. Pre firmu Romotop je dôležité neustále posúvať odbor krbových vložiek a kachlí dopredu a tým berie na svoje plecia pozíciu lídra, ktorý určuje trendy v tomto odbore. Už počiatočný koncept ukazoval, že sa rodí v rukách našich konštruktérov niečo jedinečné, čo sa aj splnilo.

Dizajnový akumulačný krb Romotop CARA C 02 reaguje na trendy a potreby modernej interiérovej architektúry. Citlivo vyvážené vonkajšie proporcie, čisté línie a dominujúce veľkoplošné trojstranné presklenie vytvára impozantný celok oslovujúci aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Keďže sa v dnešnej dobe nestavajú už iné domy ako nízkoenergetické a pasívne, stalo sa štandardom, že firma Romotop opatrila všetky svoje výrobky CPV – centrálnym prívodom vzduchu, ktorý privádza vzduch do spaľovacej komory z exteriéru a tým nedochádza k spotrebe vzduchu v pobytovej miestnosti. Veľakrát je potrebné zvýšiť akumuláciu stavby alebo jednoducho uchovať teplo na neskôr, preto je možné umiestniť akumulačné prvky nad ohnisko, a tým zvýšite úžitkovú hodnotu celého vykurovacieho telesa.


akumulačný krb Romotop CARA C 02

akumulačný krb Romotop CARA C 02
ROMOTOP spol. s r.o.

Naše krbové kachle a krbové vložky sú nielen krásne, ale aj účinné. Menovitá účinnosť dizajnového kozuba CARA C 02 je 82,9% a tepelný výkon za hodinu začína na 3,9kW.

www.romotop.sk 

Kategória: Aktuality
Tagy: kozubová vložka
Zdieľať článok

Diskusia